Gabby Pascuzzi

Gabby Pascuzzi

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Živí se jako spisovatelka technických textů. V soutěži je členkou původního kmene David.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Gabriela „Gabby“ Pascuzzi

Věk: 25

Bydliště: Denver, CO

Zaměstnání: spisovatelka technických textů

Zájmy: túry, sledování televizních pořadů o vaření, čtení online recenzí

Jak se popisuje: vznětlivá, inteligentní a empatická

Osobní úspěch: To, že jsem se změnila z lenošky, co se neustále válela na gauči v dobrodruha, který chodí do hor, které přesahují 4000 metrů.

Co ji vytáčí: Lidé, co nahlas žvýkají. Lidé, co se v některých faktech mýlí, ale oni si myslí, že mají pravdu. Lidé, kteří si neuvědomují sebe sama.

Co ji inspiruje: Kdokoliv, kdo má tolik odvahy, že je zranitelný, miluje celým svým srdcem, či se vyjádří o nespravedlnosti. A také lidé, kteří mají tolik odvahy, že mají ofinu.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: telefon, deník, zrcadlo

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Vidím se v Aubry, protože je chytrá a emočně inteligentní. Mám sklon v různých situacích brečet stejně jako Dawn. A dokážu flirtovat jako Parvati…za podmínky, že by v tom byla špatná a jen nerdi by si jí všimli.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Fascinují mě lidská psychika a sociální dynamika. Proto jsem nadšená, že budu součástí tohoto šíleného experimentu. Miluji, stejně jako nenávidím, vycházet ze své komfortní zóny. Chci vidět, zda se dokážu povznést nad psychické, emoční a fyzické zmatky v této hře.

Proč si myslí, že zvládne hru: O této hře vím toho spoustu, ale dokážu to dobře skrýt za svou sociální hru, díky čemuž nebudu za hlupáka. Jsem emocionální a empatický člověk, který zvládnu přemýšlet analyticky. Mé vyvážení mozku a srdce mi zajistí spojence a nakonec milion dolarů.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS