Hannah Shapiro

Hannah Shapiro

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí řady. Pracuje jako barista. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Hannah Shapiro

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Ikabula (zelený) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 2–3/20 (39 dní, finalistka)

Věk: 24

Bydliště: West Hollywood, California

Zaměstnání: barista

Zájmy: lyžování, potápění, jídlo, taky umím dělat hula-hoop za chůze

Jak se popisuje: jsem nerd, jsem soutěživá a podivínská

Osobní úspěch: V osmé třídě jsem hrála Bena Franklina v divadelní hře o roce 1776. Zpívala jsem falešně, lidi tleskali, prostě to byla elektrizující chvíle slávy.

Co ji vytáčí: Někdo, kdo rád zabíjí lidi. Nevím proč, ale strašně mě to štve! A taky lidi, kteří lepí žvýkačky na veřejné lavičky nebo prdí v malých výtazích.

Co ji inspiruje: Moje máma. Má nadlidskou úroveň tvrďáctví. Já hned brečím, když si o něco narazím ruku, když na mě řve nějaká autorita nebo když vidím video, jak někdo šimrá kočku. Moje máma je pravý opak. Je to úžasná bojovnice a já jsem její divný, ustrašený dítě.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: deník, svůj starý šátek, staromódní kompas

Co pro ni znamená být z generace Millenials: Být z generace Millenials znamená být in, cool, super a totálně skvělý. Mládí, do toho! Ne, nejsem ve skrytu duše osmdesátiletá neurotická židovka. Vůbec nevím, o čem mluvíte.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem velkou fanynkou Johna Cochrana. Použil svůj humor a to, že nezapadal k tomu, aby ovládl hru, aniž by působil jako hrozba. Cochran měl sbírku šátků a na právech na Harvardu napsal práci o Kdo přežije. Já v rámci přihlášky na vysokou psala esej o tom, jak moc bych chtěla do Kdo přežije, takže jeho superfanouškovství je mi blízké. Navíc jsme oba dva očividně byli „hustí“ už na střední.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Fanynkou Kdo přežije jsem už od čtrnácti. S kamarádkou jsme pořádaly Survivor párty, při nichž jsme jedly červy a hlínu (aneb gumové žížalky a Oreo sušenky), zatímco soutěžící hladověli, a luxusní jídla, když vyhrávali odměny. Stručně řečeno, být soutěžícím v Survivoru bylo mým snem odjakživa. Taky se mi líbí ta představa, že by si moje čtrnáctileté já myslelo o mém dvacetičtyřletém já, že je cool.

Proč si myslí, že zvládne hru: Spíš to asi nezvládnu. Dokážu zakopnout i na chodníku, tak si představte, jak budu vypadat v divočině.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!