Jason Linden

Jason Linden

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série. Pracuje jako právník. V soutěži je členem původního kmene Vokai.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Jason Linden

Datum narození: 4. srpna 1986

Věk: 32

Bydliště: New York City, New York

Zaměstnání: právní specialista na újmy při ublížení na zdraví

Zájmy: Sport, hudba a učení se novým věcem.

Tři slova, která tě vystihují? Charismatický, odhodlaný a přímý.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Založil jsem svou vlastní firmu. Jsem na sebe vážně hrdý a dělá mi to radost. Také jsem hrdý na život, který si s manželkou budujeme. Oba zároveň rozvíjíme své vlastní kariéry. Jsme velice dobře sehraní.

Co tě vytáčí? Šikana, pomalí chodci a když někdo kašle nebo kýchá a nedá si ruku před pusu.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Můj táta Alex. Je to ten nejšťastnější a nejoblíbenější člověk, jakého jsem kdy potkal. Ať už mu život připraví jakékoliv překážky, dokáže jich využít a obrátit je k lepšímu. Také je docela úspěšný, ale nezáleží mu na materiálních věcech. Prostě miluje svou rodinu a sportování, protože ho to činí šťastným. Kdybych dokázal najít štěstí stejně lehce jako on, byl bych na to pyšný.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Jsem velký fanoušek kapely Phish. Na jejich koncertě jsem poznal svou ženu.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Jsem směsicí Stephena Fishbacha, Adama Kleina, Cochrana (když hrál podruhé), Roba Cesternina a kupodivu i trošku z Tonyho Vlachose. Připoutejte se, bude to divoká jízda!

Co je tvou hlavní motivací do hry? Zbožňuju tu hru. Miluju Survivor a chci ho hrát. Potřebuju ho hrát. Je to jako darwinismus ve své nejskutečnější podobě.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Survivor je hra založená na vztazích. Zaprvé zapracuju na vztazích, které budu potřebovat k výhře. Mám hluboké a zásadní znalosti mezilidských vztahů a komunikace. Také až nepřirozeně dobře umím přinutit cizí lidi, aby se se mnou cítili v pohodě. Odzbrojím je sebekritickým smyslem pro humor a pak posílím naše pouto upřímným zájmem a opravdovou péčí. Navážu vztahy, které mě nejen dostanou dál ve hře, ale získají mi i hlasy na finálové kmenové radě. Za druhé převezmu kontrolu nad svou vlastní hrou a povedu své spojence k rozhodnutím, které ji příznivě ovlivní. Jsem přirozený vůdce. Za třetí budu větší pracant než soupeři – jsem houževnatý a pracovitý tahoun. Když se do něčeho pustím, MUSÍM to dokončit.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS