JD Robinson

JD Robinson

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který je studentem na vysoké. V soutěži je členkou původního kmene Ua.

41. SÉRIE

Celé jméno: Jairus „JD“ Robinson

Datum narození: 18. března 2001

Věk: 20

Bydliště: Oklahoma City, Oklahoma

Rodné město: Oklahoma City, Oklahoma

Zaměstnání: student na vysoké škole

Zájmy: Samozřejmě Survivor, práce s dětmi a ošetřovatelství na pediatrii, sport (jiu-jitsu, běh, tanec).

Tři slova, která tě vystihují? Energický, okouzlující, charismatický.

Co tě vytáčí? Nesnáším šikanu a nemám rád hlasité žvýkání.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Jsem fakt hrdý na to, že jsem dvojnásobný státní šampion v lehké atletice, protože to bylo vyvrcholení sedmileté vášně a bolesti. Doslova krev, pot a slzy! Všichni vám řeknou, že běhání není lehké, ale závodit s nejrychlejšími lidmi ve státě, uběhnout míli pod pět minut a skákat o tyči, to je příběh sám o sobě.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Čas od času dobrovolně vypomáhám v nemocnici na dětském oddělení, protože se chci po zbytek života věnovat ošetřovatelství na pediatrii. Ty děti jsou moji naprostí hrdinové. Je mi jich líto, když je vidím a vím, čím si procházejí, ale přesto mají pořád úsměv na tváři. Proč bych třeba já – někdo, kdo je dokonale zdravý – ztrácel čas tím, že se budu rozčilovat nad hloupostmi, jako je špatné počasí, holky nebo že mi došlo mlíko v ledničce? Oproti nim mám přece tolik výhod. Vždycky mám úsměv na tváři nebo se pořád směju, protože proč ne, že jo?

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Když mě lidi poprvé potkají, vždycky předpokládají, že jsem potrhlý a pohodový týpek, co vás chce jenom rozesmát. Já jsem ale taky o dost chytřejší, než si lidi myslí, dokud neuvidí moje známky nebo mě neuslyší mluvit před publikem. Od šesté třídy až do střední školy jsem chodil do neziskové vzdělávací organizace Toastmasters, kde se učíte veřejnému projevu a vůdčím schopnostem, takže se dokážu dobře vyjadřovat. Mluvení na veřejnosti pro mě nikdy nebyl problém.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Chtěl bych do své hry zakomponovat nejlepší prvky od skvělých vítězů Survivora, jmenovitě Parvati, Fabia a Jeremyho Collinse. Nikdo v dějinách Survivora neměl větší osobní kouzlo než Parv. Já však ty dějiny přepíšu. Rád bych měl Fabiovu schopnost být podceňován, což je podle mě ta nejlepší věc, jakou v Survivoru můžete mít. A v neposlední řadě bych do své hry zapojil Jeremyho taktiku štítů, ale dodal bych jí svůj vlastní šmrnc.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Myslím, že Survivor má více aspektů. Když se budete snažit jeden z nich provést dokonale, tak se z toho zblázníte. Když si ve všem povedu dostatečně dobře, pak vím, že dokážu vyhrát. Mám skvělý přehled o sociálních situacích a na střední jsem byl hodně oblíbený. Měl jsem prsty v každé partě – u sportovců, muzikantů, děcek z dramaťáku, oblíbenců, rapperů, šprtů, budoucích vojáků, tichých dětí, i učitelé mě měli rádi. Dokonce i teď mám skvělý vztah s rektorem naší vysoké školy. Mám v sobě prostě ten „X faktor“, který v sobě někteří lidé mají od přírody. Myslím, že ho měl J.T. a Kim Spradlin, a já ho mám taky.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!