Jeff Varner

Jeff Varner

Sezóny 3 2001 - 2017


Soutěžící druhé, třicáté první a třicáté čtvrté řady. Pracuje jako internetový manažer. Je členem původních kmenů Kucha, Ta Keo a Mana.

2. SÉRIE – THE AUSTRALIAN OUTBACK

Celé jméno: Jeffrey Keith „Jeff“ Varner

Kmeny: Kucha (modrý) → Barramundi (oranžový, spolčený kmen)

Umístění: 10/16 (21 dní)

Věk: 34

Bydliště: Manhattan, New York

Zaměstnání: internetový projektový manažer

Životopis: Jeff se narodil a vyrůstal v Greensboro v Severní Karolíně. Svůj bakalářský titul z žurnalistiky získal na University of North Carolina, Chapel Hill. Má rád sport a 16 let hrál hokej. Získal černý pásek v Tae Kwon Do

Na co je hrdý: Na to, že jsem se změnil z maloměšťáka na pořádné zvíře velkého města.

Zájmy: sport, kolečkové brusle, hudba, příroda a výlety do ní, starání se o děti (dělá dobrovolníka pro charity a podporu dětí v nouzi)

Jak se popisuje: provokativní, energický, soutěživý, dobrodružný, vyzkouší všechno

31. SÉRIE – CAMBODIA

Kmeny: Ta Keo (zelený) → Angkor (žlutý)

Umístění: 17/20 (11 dní)

Věk: 49

Bydliště: Greensboro, NC

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (červený) → Nuku (modrý) → Nuku (modrý)

Umístění: 14/20 (18 dní)

Věk: 50

Bydliště: High Point, NC

Jak se změnil od poslední hry: Jsem fyzicky zdatnější, méně emocionální a chytřejší. Jsem to však stále já a můžu se kdykoliv projevit, a to bez varování, nicméně se budu snažit být klidnější. Jsem poctěn, že jsem součástí této řady a je mi jasné, že by to mohlo být naposledy, co se Kdo přežije zúčastním, takže si chci užít prostředí, krásu a energii této skvělé show. Nedávno jsem dohrál jednu sérii, takže nadšení z toho, že jsem zpět mi mírní snaha nenechat se tolik unést.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Budu mnohem užitečnější ve výzvách a hodlám být větším přínosem v táboře. Chci si vybudovat silné vztahy, které vydrží i po hře, ale už teď tam mám pár přátel. Dělám chyby, ale jsem hodný člověk s dobrým srdcem. Doufám, že to Amerika vidí. Ale pokud to nevidí mí protihráči, jejich mínus.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Na to, že si mě vybrala Amerika! Také na svou instinktivní hru. Na mou schopnost mít pod kontrolou nestálou skupinu lidí a že jsem rozhodoval, kdo půjde domů během prvních dvou kmenových rad.

Čeho nejvíce lituje: Že jsem začal hrát tvrdě už příliš brzy. Toho, že jsem ze začátku do hry vložil moc emocí. Dále toho, že jsem si vytáhnul šátek Angkoru. Nezáleží na tom, jak dobře člověk hraje, někdy může všechno pokazit špatný výběr šátku.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Tuto sérii se chci víc bavit. Zkombinuji své hry z minulých sérií – tvrdou hru s bystřejším přístupem. Plánuju mít emoce více pod kontrolou. A pokud to okolnosti dovolí, tak zvládnu promíchání kmenů lépe. Mám v úmyslu navázat aliance s velkými hrozbami.Pokud bych byl po promíchání v menšině, ujistím se, aby tam se mnou byl někdo, kdo je větší hrozba než já. A taky bych se chtěl konečně dostat do poroty, ale i když se mi to nepodaří, tak si chci hru aspoň pořádně užít.

Zajímavost:

Zdroj: CBS, CBS, CBS