Jennifer Lanzetti

Jennifer Lanzetti

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Pracuje v oblasti stavebnictví. Je členkou původního kmene To Tang.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Jennifer Lanzetti

Kmeny: To Tang (červený, Brawn)

Umístění: 17/18 (6 dní)

Věk: 38

Bydliště: Salt Lake City, Utah

Zaměstnání: dodavatelka stavebního materiálu

Zájmy: jízda na motorce, dobré jídlo, hraní deskových her a závody na kolech

Jak se popisuje: přímočará, neporazitelná a drsná ženská

Osobní úspěch: Vrátila jsem se do života po endometrióze, rakovině a závislosti na drogách, získala jsem inženýrský titul a založila si vlastní stavební firmu.

Co ji vytáčí: Pomalí řidiči; lidé, kteří žvýkají s otevřenou pusou; když někdo končí větu předložkou; holky, co pořád říkají „like“ (pozn. v překladu dva významy: rád/jako); a debilové.

Co ji inspiruje: Martin Luther King. Když mluvil, všichni ho poslouchali, ať už ho měli rádi nebo ne. O to jde ve světě i v této výzvě. Buď sám sebou a nestarej se o to, kdo se tě snaží sabotovat. Prostě jdi dál a soustřeď se na svůj cíl. Musíš si věřit a dělat velké kroky!

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: detektor kovů, deku s rukávy a louskáček na ořechy

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Kim Spradlin. Měla svoji strategii: mít co nejvíc přátel, mít aliance a také podaliance. Byla prostě sama sebou a přesně taková jsem v každodenním životě. Jako Kim si získám respekt tím, že budu jednat na rovinu. Jsem praktická, ale zároveň mám ráda to vzrušení z velkých kroků.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Je to jedinečná šance plná výzev a dobrodružství. Chci prožít sto let, ne stokrát jeden a ten samý rok. Chci dostávat stromovou poštu místo elektronické pošty. Mám ráda hraní her, špinit si ruce, způsobovat problémy a nakonec z nich vyváznout! Taky hraji kvůli penězům. Chci adoptovat děti a založit si rodinu.

Proč si myslí, že zvládne hru: Mám zkušenosti ze stavebnictví, ráda vařím a hraji hry, jsem vtipná, nikdy se nevzdávám, jsem neústupná a tvrdě pracuji!

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Vyhrát Kdo přežije chce praxi – a to praxi v přežívání. Několikrát jsem si prošla peklem, ale vždy jsem z toho vyvázla. Neříkám, že jsem se nikdy nebála, ale nenechala jsem strach, aby mě zastavil. Stanu se Posledním přeživším, protože jsem se na to připravovala fyzicky, psychicky i sociálně! K výhře nepotřebujete krásu, chytrost nebo sílu – ale srdce!

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!