Julia Sokolowski

Julia Sokolowski

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Je studentkou vysoké školy a členkou původního kmene Gondol.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Julia Sokolowski

Kmeny: Gondol (žlutý, Beauty) → Gondol (žlutý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 7/18 (29 dní, členka poroty)

Věk: 19

Bydliště: Boston, Massachusetts

Zaměstnání: studentka vysoké školy

Zájmy: lyžování, hip hop a moderní tanec, flirtování

Jak se popisuje: přátelská, energická a všestranná

Osobní úspěch: Můj výlet do Tanzanie. Učila jsem 83 malých třeťáků anglicky a přestavovala jsem a opravovala jejich třídy. Taky jsem byla na túře po úpatí hory Kilimandžáro.

Co ji vytáčí: opravdu pomalí chodí; lidé, co si myslí, že mají na všechno právo

Co ji inspiruje: Můj sedmnáctiletý bratr Eric. Narodil se se srdeční vadou zvanou syndrom hypoplastického levého srdce a podstoupil sérii čtyř otevřených srdečních operací. Je to bojovník a mou každodenní inspirací.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: fotku rodiny, foťák, iPod

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Natalie Tenerelli, protože to byla taky hodně mladá hráčka. Dále Jenna Morasca a Parvati Shallow kvůli jejich schopnosti strategicky propojit sex-appeal a inteligenci. A ještě Andrea Boehlke, protože je prospěšná venkovská holka s velkými sny.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Chci vyhrát milion dolarů a mít tak možnost zaplatit školné na univerzitě! Taky chci dokázat všem, co o mně kdy pochybovali, že jsem silná, strategická a chytrá, a ne nějaká barbína, princeznička nebo blbá blondýna.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu velkým přínosem v táboře. Účastnila jsem se akcí organizace Habitat for Humanity, takže vím, jak postavit přístřešek. Porážela jsem krávy v Africe, pracovala na farmě a umím rozdělat oheň. Taky jsem mrštná, exceluji ve skládačkách a mám silné sociální schopnosti z pracovních zkušeností a ze studia na vysoké.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Mám skvělé sociální schopnosti, protože mým hlavním oborem je studium PR (pozn. vztahy s veřejností), takže se učím, jak strategicky přesvědčovat a manipulovat s lidmi. Mám velmi dobré instinkty a jsem fyzicky zdatná. Vždycky jsem byla soutěživá a jsem pracovitá, chytrá holka.

Zajímavosti:

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!