Kara Kay

Kara Kay

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série, která pracuje jako makléřka. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Kara Kay

Věk: 30

Bydliště: San Diego, CA

Zaměstnání: makléřka

Zájmy: přátelé, běhání, jízda na kole, jóga, tanec, snowboarding

Jak se popisuje: energetická, vytrvalá a vášnivá

Osobní úspěch: Že jsem se dostala mezi roztleskávačky. Byla jsem zvolena nováčkem roku, dále nejužitečnějším členem v roce 2014 a zastávala jsem funkci kapitánky po dva roky.

Co ji vytáčí: řidiči, kteří zbytečně požívají brzdy, nevšímaví lidé, a když někdo někomu říká, jak by měl žít

Co ji inspiruje: Moje máma byla vždy plná moudrosti. Byla ztělesnění pravé matky. Byla perfektním vzorem a co řekla, to udělala. Také byla zábavná a umíněná. Lidé o ní říkali, že to byla nejelegantnější dáma, jakou poznali. Myslím si, že již prožila život naplno, a proto se Bůh rozhodl, že nastal správný čas ji vzít do nebe. Vždy bude mou hrdinkou.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: knihu „The Untethered Soul“ od Michaela Singera, zrcadlo, balíček karet

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Parvati Shallow, protože byla brilantní, flirtovala a nakonec vyhrála! Dobře si promyslela, s kým uzavřít spojenectví a ve správný čas ukázala, co v ní je. Také budu mít pozitivní přístup jako Figgy a stejně jako ona budu navazovat vztahy. Ale rozhodně se vyhnu romantickému vztahu.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Abych vyhrála jeden milion dolarů. Bylo by pěkné, kdybych mohla pomoci svému otci zpět na nohy. Kdysi vedl úspěšný byznys, dokud o něj nepřišel během hospodářské krize. Snažila jsem se ho povzbuzovat, jelikož jsem nic jiného dělat nemohla. Také chci vystoupit ze své komfortní zóny a dokázat si, že se správným myšlením dokážu cokoliv. Ponesu si s sebou odkaz své matky a budu hrát tak, aby na mě byla pyšná. Také bych ráda zaplatila za dům. Žiji v San Diegu, kde jdou domy na dračku a jsou velmi drahé!

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem velmi vytrvalá a nevzdávám se. Vím, jak vycházet s lidmi a navazovat přátelství s různými lidmi. Jsem takový chameleon. Myslím si, že jsem chápavá a přizpůsobivá. Vše pozoruji a dokážu si věci nechat jen pro sebe. Jsem silná a odhodlaná, takže můžu být i hrozbou ve výzvách. Navíc se nebojím podrážet ostatní, myslím, že se tomu v dnešní době říká být krutý. Budu hrát skvělou sociální hru a porotu ohromí má herní strategie.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS