Karishma Patel

Karishma Patel

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, která se živí jako právnička. V soutěži je členkou původního kmene Lairo.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Karishma Patel

Věk: 37

Bydliště: Houston, Texas

Zaměstnání: osobní úrazová právnička

Zájmy: Experimentální vaření, pořádání tématických večírků a čtení cestovatelských blo­gů.

Tři slova, která tě vystihují? Spolehlivá, vznětlivá a charismatická.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Že jsem na první pokus úspěšně udělala tři státní právnické testy v Pensylvánii, New Jersey a Texasu.

Co tě vytáčí? Lidi, co pokazí párty;, holky, které dělají hloupé pro získání pozornosti; když se pneumatika narazí do obrubníku při podélném parkování; muži poučující ženy; pasivně agresivní chování a veřejné projevy citů.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Mí rodiče. Jsou to ti nejoddanější lidé, jaké znám. Naučili mě, že klíčem ke štěstí je nezapomenout, že si ho musíte najít sami za sebe. Do Ameriky přijeli se svým snem v sedmdesátých letech a dosáhli ho tvrdou prací a svým odhodláním.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Mám obrovský strach z aligátorů. (Jen říct to slovo mě znervózňuje.)

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Natalie Anderson, protože se nebála otevřeně mluvit a také provedla spoustu rafinovaných kroků, které ji udržely na vrcholu. Práva síla tmavších holek.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Připadá mi, že jsem se pro tuhle hru narodila. Vždy jsem dychtila po výzvách, které mi pomůžou se o sobě dozvědět nové věci a hluboko uvnitř vím, že mám fyzické, psychické a i sociální schopnosti, abych přežila, přelstila a přehrála ostatní. Díky mé práci a životním zkušenostem vím, jak vyhrát. Už se nemůžu dočkat, až budu v té divočině, ukážu, co všechno ve mně je a budu dělat věci, o kterých jsem si myslela, že je nikdy neudělám. V závěru, přežít tuhle hru pro mě znamená víc než ty peníze.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS