Kyle Jason

Kyle Jason

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Živí se jako lovec odměn. Je členem původního kmene To Tang.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Kyle Jason

Kmeny: To Tang (červený, Brawn) → Chan Loh (modrý) → Dara (černý, spolčený kmen)

Umístění: 6/18 (32 dní, člen poroty)

Věk: 31

Bydliště: Detroit, Michigan

Zaměstnání: lovec odměn

Zájmy: kopání do dveří, nechat si dělat tetování a jízda na motorce

Jak se popisuje: hlučný, přímočarý a zábavný

Osobní úspěch: Když neberu v potaz svou rodinu, tak to bude hodnost poddůstojníka, kterou jsem získal v armádě. Tvrdě jsem kvůli tomu pracoval a získal jsem ji už po 3 letech.

Co ho vytáčí: Je toho hodně, ale kdybych měl něco vybrat, tak to budou hlupáci, lenoši a ti, co tě musí ve všem trumfnout za každou cenu.

Co ho inspiruje: Nemám hrdiny nebo inspiraci. Já jsem prostě já a jdu si za vším, po čem toužím. Nezastavím se, dokud to nezískám a je mi jedno, co kvůli tomu budu muset udělat.

Jaké tři věci by si chtěl vzít na ostrov: gumičky do vlasů, energy drinky, mini DVD přehrávač

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Russellu Hantzovi, protože jako jediný hrál přesně tak, jak by se mělo. Jediný rozdíl bude v tom, že já začnu schovávat věci mnohem dřív.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Upřímně, kvůli penězům. Rodina je pro mě strašně důležitá a proto tak tvrdě pracuji. Má nejmladší dcera trpí autismem a neustále potřebuje nějakou terapii. Stojí to hodně peněz a zatím to zvládáme, ale bylo by fajn mít něco navíc v bance, abych si o ni nemusel dělat starosti. Kdo přežije sleduji od první řady, kterou mohl vyhrát Rudy, kdyby se nepustil v poslední soutěži o imunitu. Chci hrát a získat ten titul.

Proč si myslí, že zvládne hru: Spoustu let jsem strávil v zemích třetího světa a ve válečných zónách – takže vím, jak přežít. Dokážu rozdělat oheň, postavit přístřešek, vydržet, jak dlouho bude třeba, fungovat po několik dní bez jídla a také tvrdě pracuji.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Opravdu věřím, že můžu tuto soutěž vyhrát. Lhaním se živím každý den. Nestydím se lidem říkat to, co chtějí slyšet, abych je pak mohl bodnout do zad a ještě to svést na někoho jiného. Znám tu hru příliš dobře, protože jsem ji sledoval od začátku a věřím tomu, že ji dokážu hrát přesně tak, jak by se hrát měla, a takhle ji jako první vyhraji.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!