Liana Wallace

Liana Wallace

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, která studuje vysokou školu. V soutěži je členkou původního kmene Yase.

41. SÉRIE

Celé jméno: Liana Wallace

Datum narození: 25. října 2000

Věk: 20

Bydliště: Washington, D.C.

Rodné město: Evanston, Illinois

Zaměstnání: studentka na vysoké škole

Zájmy: Tanec, běh, psaní poezie.

Tři slova, která tě vystihují? Dobrodružná, láskyplná, přímočará.

Co tě vytáčí? Nesnáším, když někdo žvýká s otevřenou pusou.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Nejvíc jsem hrdá na to, že jsem mohla vystoupit se svým mluveným slovem pro kongresmana Johna Lewise na benefiční akci pro neziskovou organizaci naší komunity.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Mou hrdinkou je Misty Copeland, první afroamerická tanečnice, která se stala primabalerínou v Americkém baletním divadlu. Vidím ji jako hrdinku, protože od dětství čelila neuvěřitelným překážkám co se týče jejího života doma, ale zároveň zůstala oddaná svým dovednostem a lásce k baletu, aby se dostala tam, kde je teď. Psychicky i citově zůstala oddaná představě, že by se mohla stát profesionální balerínou, i když nevyhovovala typickému příkladu bílé tanečnice, a zbourala tak překážky pro budoucí černošské baleríny, jejichž sny se zdály nedosažitelné.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Od pohledu byste nikdy netušili, že jsem část dětství strávila v Tokiu a Singapuru.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Doufám, že se mi podaří hrát nejvíc jako Tony Vlachos, ale nechci, aby to ostatní věděli. Tony se jako hráč co nejvíce snažil snížit rizika. Vždycky sledoval, co se děje ze sociálního hlediska, a rozebíral počty. Když měl pocit, že je jeho hra v ohrožení, vždycky našel způsob, jak si zajistit bezpečí, ať už našel skrytou imunitu nebo se snažil odposlouchávat rozhovory ostatních hráčů. I když jsem jako divák nesnášela, když to Tony dělal, chtěla bych napodobit jeho styl hry, avšak navázat víc nefalšovaných vztahů. Zcela upřímně, chtěla bych hrát jako kříženec Tonyho a Elaine – mít herní schopnosti jako Tony a sociální schopnosti jako Elaine.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Věřím tomu, že se můžu stát Posledním přeživším, protože jsou barevné ženy až moc často přehlíženy a podhodnocovány. Ať už to jsou mé přednášky nebo budoucí zaměstnání, všude vládnou bílí muži, kteří si myslí, že na všechno mají automaticky nárok, ale jsou to barevné ženy, které se během dějin vždy o ostatní staraly a pečovaly o ně. Jestli někdy existovala osoba, která by byla dost psychicky, fyzicky i emocionálně silná postavit se této hře plné překážek – pak je to barevná žena, žena jako já, a všechny ženy, ze kterých pocházím.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu