Liz Markham

Liz Markham

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Pracuje jako kvantitativní analytička a je členkou původního kmene Chan Loh.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Elisabeth „Liz“ Markham

Kmeny: Chan Loh (modrý, Brains)

Umístění: 16/18 (8 dní)

Věk: 27

Bydliště: New York City, NY

Zaměstnání: kvantitativní analytička (píšu počítačové programy, které předpovídají ceny akcií a automaticky s nimi obchodují)

Zájmy: hazardní hry (pro výdělek), jakákoliv venkovní činnost, strategické deskové hry a cestování po neznámých oblastech

Jak se popisuje: přemýšlivá, chytrá a dobrodružná

Osobní úspěch: Vytvoření blackjackového týmu na počítání karet. Začalo nás 10 a každý z nás do toho investoval 2500 dolarů a za méně než rok jsme vydělali přes 500 tisíc dolarů.

Co ji vytáčí: Rasismus, sexismus a homofóbie. Lidé, kteří se neumí poučit z důkazů a neposlouchají logické argumenty.

Co ji inspiruje: Má drsná babička, která byla neuvěřitelně chytrá, společenská, vyznala se v branži a všichni ji měli rádi.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: Kindle (čtečka), mýdlo, propisku a papír

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Parvati, protože skvěle umí skrýt svou inteligenci za koketující a okouzlující povahu.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Ráda hraji strategické hry, u nichž mám slušnou šanci na výhru. Přežívání v divočině a soutěže budou určitě sranda. Víc se těším na samotnou hru než na možnost nějaké výhry na konci.

Proč si myslí, že zvládne hru: Můj mozek bude výhodou pro mou alianci kvůli strategii, a pro můj kmen kvůli soutěžím. Dobře si rozumím s různými typy lidí. Mám také dobré schopnosti pro přežití v přírodě.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Budu neobyčejně strategická a chytrá hráčka. Jsem také sympatická. Jsem fyzicky zdatná, takže budu dobrá v soutěžích, ale ne zas tak moc, aby mě si o mně mysleli, že jsem hrozba.

Zajímavosti:

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!