Lucy Huang

Lucy Huang

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí série. Živí se jako výživová poradkyně. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Lucy Huang

Kmeny: Takali (fialový, Gen X)

Umístění: 17/20 (12 dní)

Věk: 42

Bydliště: Diamond Bar, California

Zaměstnání: výživová poradkyně

Zájmy: zvedání činek, vaření s mými dětmi a sledování pořadů o jídle, abych se dozvěděla o nových restauracích

Jak se popisuje: tvrdohlavá, pracovitá a řídící

Osobní úspěch: Vytvoření podniku, který přes 10 let zaměstnává více než 200 lidí.

Co ji vytáčí: líní lidé, lidé bez zdravého rozumu a ufňukánci

Co ji inspiruje: Moje matka, protože udržela rodinu pohromadě, i když měla nespočet povinností a musela překonat tolik překážek. V mladém věku musela rychle dospět a vzala nás z Taiwanu do Brazílie a pak do Ameriky, abychom si mohli žít jako teď. Také zvládla překonat finanční nesnáze a kulturní a jazykové rozdíly, ale přesto zůstávala milující a starostlivá.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: fotku rodiny, knihu a deník

Co pro ni znamená být z Generace X: Vyrůstala jsem jako samostatné dítě, které většinou nebylo pod rodičovským dozorem. Oba rodiče pracovali, takže jsme se sourozenci měli mnohem víc povinností a čekalo se od nás, že se postaráme sami o sebe. Byli jsme velmi poslušní, protože jsme věděli, že rodiče musí hodně pracovat a my jsme je nechtěli zklamat. Sportovní ocenění se dávala za výkony, ne jen za účast. To je případ většiny lidí z generace X a proto jsme více nezávislí a soustředíme se na výsledky. Nesnášíme, když jsme pod neustálým dohledem a očekáváme, že ostatní budou mít „zdravý rozum“. Nelichotíme ostatním za každou maličkost, chválíme jenom tehdy, když je to zasloužené

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Jsem jako Jeremy Collins, protože budu silná hráčka ve všech aspektech hry a zároveň si svými činy získám respekt ostatních hráčů.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Hlavním důvodem je to vyhrát. Vedlejší důvod je zúčastnit se.

Proč si myslí, že zvládne hru: Se svými životními zkušenostmi jsem fyzicky, psychicky i emocionálně „vyškolená“ pro tuto soutěž a mé taktické kroky určitě budou porotou oceněny.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!