Mari Takahashi

Mari Takahashi

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí řady. Živí se jako hráčka počítačových her. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Mariko „Mari“ Takahashi

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials)

Umístění: 19/20 (7 dní)

Věk: 31

Bydliště: Los Angeles, California

Zaměstnání: hráčka počítačových her

Zájmy: počítačové hry, horolezectví a cestování

Jak se popisuje: odvážná, přizpůsobivá a rozvážná

Osobní úspěch: Výstup na Kilimandžáro. Znamenalo to pro mě více než jen výstup na téměř šest kilometrů vysokou horu, a to přechod ze světa, který jsem důvěrně znala, což je balet, kterému jsem věnovala 25 let života, do světa, který neznám, což mě přivedlo k tomu, že se nyní živím hraním počítačových her.

Co ji vytáčí: stagnace a lenost

Co ji inspiruje: Sheryl Sandberg (provozní ředitelka Facebooku), protože je pro mě obrovskou inspirací a měla obrovský vliv na to, jak jsem se vypracovala ve svém oboru.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: deník a něco na psaní, svůj iPhone s připojením na wi-fi, náklaďák plný tacos

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Ráda bych hrála jako Yul Kwon. Byl neuvěřitelně chytrý a celou hru měl před ostatními dva kroky náskok. Bylo pozoruhodné, že měl věci tak pod kontrolou, že ani nemusel zahrát imunitu. Taky bych chtěla hrát jako Kelley Wentworth v sérii Second Chance.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Hlavně kvůli slávě. Ráda vyhrávám a chci vyhrát i Survivor. Jsem od přírody soupeřivá a budu hrát tvrdě, abych získala tu výhru. Pro mě bude největší výhrou, když budu moci říct, že jsem přežila 39 dnů psychického a fyzického chaosu a dostala se až na vrchol. Na ten titul bych byla velmi hrdá.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem vytrvalá. Ráda vyhrávám. Hraji, abych vyhrála. Soutěžím každý den. Počítačové hry udržují mou mysl ve formě a mé oči ve střehu, a touží po té výhře. Moje baletní minulost zhatí ostatním šanci na výhru jakékoliv soutěže v rovnováze. Moje sociální hra bude přesně vykalkulovaná. Sociální strategií se živím. Na internetu nezískáte 35 miliónů fanoušků jen tak náhodou, je to strategií, vypočítavostí, vynalézavostí a inteligencí. Přesně tak budu hrát Survivor a nakonec ho vyhraji.

Zdroj: CBS