Michelle Schubert

Michelle Schubert

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí řady. Pracuje jako misionářský náborář. V soutěži je členkou původního kmene Vanua.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Michelle Schubert

Kmeny: Vanua (oranžový, Millennials) → Vanua (oranžový) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 13/20 (23 dní, členka poroty)

Věk: 28

Bydliště: Yakima, Washington

Zaměstnání: misionářský náborář

Zájmy: Ráda se učím, čtu a tancuji. Vyhledávám krásu, dobrodružství a adrenalin. Mám ráda přírodu, objevování, horolezectví, slackline a hru Osadníci z Katanu. Také studuji draky a hvězdy.

Jak se popisuje: hladová, hladová a hroch

Osobní úspěch: Dva měsíce jsem sama cestovala po Evropě a neutratila víc jak 3000 dolarů – včetně letenek! – a nebo výhra dvou státních mistrovství v cross-country.

Co ji vytáčí: Když někdo pustí stěrače na suchém okně.

Co ji inspiruje: Můžu říct Boha? Stvořil všechno, co jsme kdy viděli, cítili a zažili. Ví úplně všechno úplně o všem…protože to stvořil. Musí být velký, inteligentní, majestátní a úžasný.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: dobrou knížku, voděodolnou řasenku, velkou a pohodlnou postel

Co pro ni znamená být z generace Millenials: Lidé z generace Millenials dokážou přemýšlet netradičně. Znamená to, že se nespokojím s průměrností, ale raději se budu snažit o co nejlepší výsledek. Taky to znamená vědět, co je to hashtag a umět opravit téměř cokoliv s pomocí YouTube nebo Googlu.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: „Boston“ Robu Marianovi, protože jsem stejně dobrá jako on v řešení skládaček, dokážu také vést lidi a mít pod kontrolou rozhodování.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Kvůli té výzvě a vzrušujícímu dobrodružství – a kvůli penězům!

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem prohnaná a dokážu se rychle chytit. Taky mám jedinečnou schopnost přimět lidi, aby mi věřili, a cítili se se mnou příjemně. Co se týče fyzické stránky, zvládnu cokoliv.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!