Molly Byman

Molly Byman

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, která je studentkou práv. V soutěži je členkou původního kmene Vokai.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Molly Byman

Datum narození: 5. října 1990

Věk: 28

Bydliště: Durham, Severní Karolína

Zaměstnání: studentka práv

Zájmy: Běh, lyžování, jízda na kole, turistika, čtení, deskové hry, cestování a slintání nad vynikajícími jídly.

Tři slova, která tě vystihují? Soupeřivá, houževnatá a plná života.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Pět let jsem vyučovala na druhém stupni základní školy. Díky oběma školám, na nichž jsem učila, oběma neuvěřitelným vedoucím našeho oddělení a díky více než 400 studentům budu navždy tvrdit, že učitelství byla ta nejnáročnější, ale zároveň nejvíce naplňující práce, jakou jsem kdy dělala.

Co tě vytáčí? Když se mě někdo bez dovolení dotýká, hlasité dýchání, pomalí chodci a pomalí řečníci, když někdo není připravený při kontrole na letišti, když někdo porušuje pravidla a když někdo předpokládá, že muži a ženy nemůžou být platoničtí přátelé.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má rodina. Jsem nejstarší ze čtyř dětí a nejstarší ze třinácti bratranců a sestřenic. Všichni spolu moc rádi trávíme čas. Má rodina mě motivuje k novým výzvám, ale také k tomu, abych zůstala nohama na zemi, pamatovala na své kořeny a byla člověkem, na kterého mohou být hrdí. Díky stabilitě a lásce, kterou mi rodiče poskytli a poskytují dodnes, mám dost sebedůvěry na to, abych zkoušela věci jako Survivor.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Moje nejoblíbenější televizní postava je Lindsay Weir ze seriálu Freaks and Geeks. Taky umím vykládat tarotové karty.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Parvati (to je jasná volba, všichni chtějí být jako ona), protože manipulovala s lidmi, ale přitom byla pořád okouzlující. S klidem se zařadila do „aliance hloupých holek“, ale celou dobu měla sociální situaci pod kontrolou. Také se vidím ve Wendellovi. Stejně jako on jsem schopná udržet si neutrální emoce a najít humor i ve stresových nebo rozčilujících situacích.

Co je tvou hlavní motivací do hry? Chtěla jsem se zúčastnit Survivora už od doby, kdy jsem sledovala, jak Elisabeth Filarski skočila z toho útesu v Survivor: Austrálie. A když už je to tady (!!!), musím si pořád připomínat, že tady nejde jen o dobrodružství, ale i o ty peníze. Chci svůj milovaný pořad poznat ze zákulisí a také chci otestovat svou mysl, tělo a sociální schopnosti. Šance odpromovat na právech bez dluhu ze studentských půjček by byl pěkný bonus.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem chytrá, silná a nelezu lidem na nervy. Nepohodlí a špína mi nedělají starosti. Zapadnu kamkoliv a navážu vztahy s kýmkoliv. Jako nejstarší sourozenec a učitelka dokážu zvládnout chaos, přizpůsobit se, brát ohledy na ostatní a zároveň je nenápadně přesvědčit k tomu, aby udělali to, co chci já.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS