Natalia Azoqa

Natalia Azoqa

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Pracuje jako průmyslová inženýrka. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Natalia Azoqa

Věk: 25

Bydliště: Irvine, CA

Zaměstnání: průmyslová inženýrka

Zájmy: fitness, čtení, herní večery s přáteli a rodinou

Jak se popisuje: sebevědomá, charismatická a přímočará

Osobní úspěch: Když se do něčeho pustím, tak mám spoustu energie a jsem vytrvalá. Díky tomu jsem získala diplom z inženýrství. Nebyla to vůbec snadná cesta a i když jsem musela řešit osobní záležitosti, tak jsem se nepřestávala soustředit na svůj cíl.

Co ji vytáčí: Když si lidé pořádně nečistí zuby, když lidé ve frontách stojí moc blízko mě, a lidé, kteří neustále hýbou s nohami a způsobují, že se začne pohybovat i nábytek.

Co ji inspiruje: Můj otec, který přišel do Ameriky z Jordánska v osmnácti letech, a to bez rodičů a přátel. Přesto se stal velmi úspěšným člověkem pro svou rodinu. Inspiruje mě k tomu být silná a snažit se být stále lepší a lepší.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: deku, dalekohled, zubní kartáček

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Kelley Wentworth, protože i když patřila neustále mezi kandidáty na vyřazení, tak podnikala potřebné kroky k tomu, aby se dostala ve hře co nejdál. Nejsem jen nějaká obyčejná inženýrka, a proto chci všem dokázat, že se ve mně mýlí a že umím v životě uspět.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Abych VYHRÁLA! Miluji Survivor a už od dětství jsem se chtěla této soutěže účastnit. Viděla jsem každou epizodu a vždy si představovala, jaké by to bylo, kdybych byla jedním ze soutěžících. Teprve nedávno, při jedné akci věnované této soutěži, jsem začala brát možnost účastnit se Survivora jako reálnou věc. Na této akci jsem si udělala selfie s Jeffem a řekla mu, že budu v této show. Proto jsem to teda musela udělat. Bude to výzva, ale to je na tom to nejlepší. Výhra pak bude o to víc sladší.

Proč si myslí, že zvládne hru: Věřím, že se stanu Posledním přeživším, protože jsem nejen dobrá v čtení v lidech, ale také vím, jak získat to, co chci. Vím, jak přimět lidi udělat to, co po nich žádám a to mi pomůže dělat velké tahy ve hře.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!