Natalie Cole

Natalie Cole

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Její kariérní pozicí je výkonná ředitelka v nakladatelství. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Natalie Cole

Věk: 57

Bydliště: Los Angeles, CA

Zaměstnání: výkonná ředitelka nakladatelství

Zájmy: kolečkové brusle, cestování, koncerty a divadelní představení, vytváření věcí (přírodní krémy, mýdla, čističe)

Jak se popisuje: soutěživá, přesvědčivá a vytrvalá

Osobní úspěch: Má rodina, zejména mé děti a to, kým se staly. Dále také můj byznys a podnikatelské úspěchy – stala jsem se první Afroameričankou v L.A. Times (LAT), ředitelkou vnitřního prodeje v LAT a ředitelkou propagování recyklace. K tomu vlastním mediální byznys, rozjela jsem největší novinovou značku vlastněnou černými lidmi na západním pobřeží, která se jmenuje Our Weekly a také jsem rozjela internetový byznys Kalaiaah, kde prodávám přírodní a organické krémy pro péči o tělo.

Co ji vytáčí: Negativní lidé; lidé, kteří příliš mluví a málo poslouchají; lidé, kteří hned odpoví „ne“ aniž by zvážila odpověď „ano“; líní lidé a ignoranti, kteří nic nedokončí; lidé bez motivace, kteří chtějí, aby ostatní za ně dělali práci; muži nosící kalhoty nízko; když mí zaměstnanci dělají hloupé chyby a kvůli tomu snižují můj příjem; když se lidé k něčemu přihlásí, ale nejsou tomu zcela oddáni a proto negativně ovlivňují výsledky. Celkově toho vlastně…není moc.

Co ji inspiruje: Má matka. Byla to úžasná osoba, neuvěřitelně statečná, autentická, a pozoruhodná žena, která vychovala svou rodinu k církvi a zatímco jsme žili v jižní části města LA, tak se nás snažila bránit před různými gangy, drogami a násilím. Byla to „Velká máma“ pro mnoho lidí a odešla v září roku 2015.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: sluneční brýle, obrovský polštář, zavírací nůž

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Je obtížné zvolit jen jednoho, ale řekla bych, že jsem jako Kim Spradlin. Funguji podobně jako ona, jelikož taky uvažuji logicky, strategicky a neustále vyhodnocuji různé možnosti, avšak ráda bych způsobila ve hře více rozruchu, protože v její řadě se dalo snadno předpokládat, co se bude dít a jak to dopadne.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Mám ráda výzvy, které jsou naprosto mimo mou mísu, zvlášť, když si někdo myslí, že je nedokážu splnit. Nechci, aby si lidé mysleli, že jsem předvídatelná nebo aby si mě zaškatulkovali jako jednoho ze slabších hráčů. Docílila jsem v životě již mnoha věcí, které mí přátelé a rodina nezvládnou, avšak velmi rádi oceňují, když jim o tom můžu povídat. Mou další motivací je, že Survivor je mým celoživotním snem a dobrodružstvím, o kterém si myslím, že ho můžu vyhrát. Šance, že budu soutěžit a pak se stanu Posledním přeživším a vyhraji peníze je pro mě to stejné, jako pro herce vyhrát Oscara.

Proč si myslí, že zvládne hru: Dokážu jednat analyticky, logicky, přemýšlivě a strategicky a umím číst v lidech. I když mi je již 57, tak se uvnitř cítím jako mladá se spoustou energie. Lidé si většinou dokonce myslí, že jsem o 10 až 15 let mladší. Rozumím této hře a nemám problém riskovat. Nebojím se dělat velké tahy. Jsem silný protivník ve všem, co dělám. Já to prostě zvládnu.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS