Nick Wilson

Nick Wilson

Sezóny 2 2018 - 2020


Soutěžící třicáté sedmé a čtyřicáté série a pracuje jako advokát. V soutěži je členem původních kmenů David a Dakal.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Nick Wilson

Věk: 27

Bydliště: Williamsburg, KY

Zaměstnání: veřejný obhájce

Zájmy: Plavení se na jezeře, jízda na čtyřkolkách, jíst jídlo při fotbalových zápasech a koňských závodech.

Tři slova, která tě vystihují? Okouzlující, přátelský a inteligentní.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Že jsem se stal právníkem, který pochází z venkova. Jsem první z rodiny, kdo získal bakalářský diplom. Také jsem hrdý na to, že jsem veřejným obhájcem a na prvním místě je pro mě pomoci lidem a ne výše zisku – hlavně to tak mám kvůli tomu, že mě peníze a myšlenka na to být bohatý mě motivovaly již během mého studia.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří se urazí kvůli maličkostem a lidé, co si myslí, že ví všechno.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má babička. Je to ten nejméně sobecký člověk, jakého jsem kdy potkal. Když se mí rodiče rozvedli, tak to byla ona, kdo vychovával mě a mé čtyři sourozence zatímco jsme žili u otce. Naučila mě hodně o životních lekcích, jako třeba to, proč si cenit tvrdé práce a proč je důležité pomáhat ostatním. Také mě naučila, jak si užít pivo a bluegrass hudbu. Pořádně pracuj, pořádně si hrej a pořádně miluj. Její oblíbená citace je „Když to nepoužíváš, tak o to přijdeš!“

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Ochlazovač vzduchu, pivo, rádio.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? J.T. ze sérií Tocantins, Heroes vs. Villains a Game Changers. Mám taky stejný jižanský šarm. Stejně jako on dokážu být v zápalu soutěže tvrdohlavý a neposlouchat okolí. Buď se mi podaří vyhrát, nebo sám sebe pošlu domů. Ale ničeho nebudu litovat!

Proč ses přihlásil do Survivoru? Myslím, že celkově existují tři důvody, proč se lidé hlásí do Survivoru – dobrodružství, peníze a sláva. Mou hlavní motivací jsou zážitky a dobrodružství! Hrát tuto hru bylo mým snem již od dětství. Chci čelit výzvám a získat díky tomu i něco do běžného života. Mou druhou motivací jsou ty peníze. Pokud bych měl milion dolarů, tak bych mohl splatit své studentské půjčky, díky čemuž bych mohl více rozjet svou kariéru. Peníze nejsou tou nejhlavnější motivací, protože si myslím, že se mi jednou povede vydělat milion dolarů díky své kariéře. O slávu mi ani moc nejde. Stejně většinou bývají dnešní soutěžící slavní jen tak půl roku, déle ne.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Vím, že se můžu stát vítězem, protože mám vše potřebné pro tuto hru. Předně jsem neústupný a tvrdě dřu. Splňuji si své sny již celý život, ačkoliv jsem začínal skromně. Zadruhé, jsem přátelský a oblíbený člověk. A za třetí, jsem v dobré kondici a silnější než vypadám. Bude se mi dařit ve výzvách, jak kmenových tak i individuálních, a to ve fyzických výzvách i skládačkách. Začtvrté, jsem velmi chytrý, což dokážu dobře skrýt díky svému akcentu a tomu, že jsem žil v maloměstě. Rozhodně mě budou ostatní podceňovat. A nakonec, jsem velký stratég a vyznám se v této hře. Jsem superfanoušek, který studoval každou sérii a každý tah. Aneb jak jsem říkal, jsem pro tuto soutěž jako stvořený.

Hra:

Videa

40. SÉRIE – WINNERS AT WAR

Věk:

Bydliště:

Zaměstnání:

Zájmy:

Co tě vytáčí?

Tři slova, která tě vystihují?

Kdy jsi začal sledovat Survivor?

Sleduješ tuto show stále?

Kdo tě v životě inspiruje?

Co znamená Survivor pro tebe a tvou rodinu?

Jak Survivor změnil tvůj život?

Co pro tebe znamená být součástí této 20leté televizní show?

Jak odlišně budeš hrát oproti předchozí sérii?

Hra:

Zajímavosti:

Rekordy:

Zdroj: CBS (1, 2), Foto: CBS