Noura Salman

Noura Salman

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, která se živí jako podnikatelka. V soutěži je členkou původního kmene Vokai.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Noura Salman

Datum narození: 23. srpna 1982

Věk: 36

Bydliště: North Potomac, Maryland

Zaměstnání: podnikatelka

Zájmy: Posilování, vytváření zdravých jídel a nápojů v kuchyni, cestování, psaní příspěvků na sociálních médiích o svépomoci, jídle a zdravém životním stylu.

Tři slova, která tě vystihují? Ctižádostivá, vášnivá a energická.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdá? Poznávala jsem svět, žila na mnoha místech a vyzkoušela spoustu prací, kariér a oborů. Poznala jsem hodně různých lidí a vztahů. Nakonec jsem si však sama vybrala svou vlastní cestu, která mi vyhovovala nejlépe!

Co tě vytáčí? Lidé, kterým chybí osobní hygienické návyky a zásady slušného stolování. Také nemůžu vystát lidi, kteří jsou sobečtí, lakomí a zahledění do sebe.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Moje mamka. Je to nejštědřejší, nejláskyplnější, nejohleduplnější, nejpracovitější a nejskromnější člověk, jakého znám. Vždycky nás vedla k tomu, abychom byli sami sebou a dělali to, co nás činí šťastné. Přes 20 let měla finanční problémy a v manželství s tátou nebyla šťastná, ale stejně by nám snesla modré z nebe – s radostí a grácií.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Miluju žáby. Nepiju alkohol, nekouřím a v životě jsem nevyzkoušela žádnou drogu.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Malcolmovi. Oba jsme fyzicky silní, skvělí v řešení problémů a skládaček a upřímně oblíbení u většiny lidí. A příjemní na pohled. Taky ale chci být podceňovaná malá hrozba jako Fabio.

Co je tvou hlavní motivací do hry? Konečně využiju všechny své talenty, znalosti a schopnosti a překročím všechny fyzické, psychické, emoční i duševní hranice.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Nejsem jen jedna osoba nebo věc – mám spoustu vrstev. Jsem šprt, svalovec i modelka, mám chytrost, svaly i krásu. Ale hlavně mám i sociální schopnosti, kterými ovlivním ostatní a vyhraju. Taktéž mám neutuchající elán jít si za tím, co chci.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS