Patrick Bolton

Patrick Bolton

Sezóny 1 2017 - 2017


Soutěžící třicáté páté série, který se živí jako podnikatel. Je členem původního kmene Yawa.

35. SÉRIE – HEROES VS. HEALERS VS. HUSTLERS

Celé jméno: Patrick Bolton

Kmeny: Yawa (červený, Hustlers)

Umístění: 16/18 (8 dní)

Věk: 24

Bydliště: Auburn, Alabama

Zaměstnání: majitel malého podniku

Zájmy: cestování, lyžování, vodní lyžování, rybaření

Jak se popisuje: vytrvalý, hravý a vděčný

Osobní úspěch: Udržuji náš podnik – Bolt Movers – a taky svůj zdravý rozum v těžkých časech. Vedení nového podniku je vždy stresující, ale moje rodina a přátelé mě dělají silným.

Co ho vytáčí: Nechávání nádobí ve dřezu. Pozdní obdržení platu.

Co ho inspiruje: Mým hrdinou je můj otec. Je tu vždy pro mě a podporuje mě ve všem. Nikdy mě nezklamal. Cením si jeho pohledu na život a toho, co mě a ostatní naučil. Vždy byl pro mě vzorem. Nedostal bych se v životě tam, kde jsem, bez něj. Díky němu jsem takový, jaký jsem. Jsem vděčný Bohu za něj a za svou rodinu.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: omáčka Teryiaki, chipsy Takis a pero a blok

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Joe Anglim. Byl to milý chlap a věděl, jak si udělat ve hře přátele. Když byl zatlačen ke zdi, tak tvrdě bojoval, aby se ve hře udržel. Nikdy nic nevzdával, a já taky ne.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Mojí základní motivací je vyhrát milion dolarů. Jsem podnikatel, a tohle je pracovní cesta.

Proč si myslí, že zvládne hru: Věřím, že vydržím v každé výzvě, která mě čeká. Dokážu vyřešit skládačky, pracovat v týmu, mít strategii a porazit protihráče. Zvládnu i práci v táboře, umím rybařit, postavit přístřeší a založit oheň. Jsem dobrý v navazování vztahů a zajistím, aby mě tým nechtěl vyhodit. Budu pro ně příliš cenný na to, aby mě vyloučili. Ale nesmím zase ukázat toho moc, abych nebyl pro ně hrozbou.

Zdroj: CBS