Rachel Ako

Rachel Ako

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí série. Pracuje na personálním oddělení. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Rachel Ako

Kmeny: Takali (fialový, Gen X)

Umístění: 20/20 (4 dny)

Věk: 37

Bydliště: Los Angeles, California

Zaměstnání: vedoucí personálního oddělení

Zájmy: tanec, cestování, lanové dráhy a podobné adrenalinové aktivity

Jak se popisuje: energická, nefalšovaná a zábavná

Osobní úspěch: Podělila jsem se v knize o svůj příběh o neštěstích, kterými jsem si prošla, za účelem pomoci ostatním, ačkoliv jsem se toho bála, protože jsem byla ještě hodně zranitelná.

Co ji vytáčí: Řekla bych, že špatné vychování.

Co ji inspiruje: Můj otec, protože má skvělé vlastnosti, je loajální, nefalšovaný a morální. Je to můj hrdina! Když jsem vyrůstala, inspirovala mě Harriet Tubmanová, protože byla odvážná, nebojácná a riskovala svůj život pro záchranu ostatních.

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: opalovací krém, tampony, balzám na rty

Co pro ni znamená být z Generace X: Říkalo se o nás, že jsme flákači, dokud nepřišla generace Millenials. Ne, dělám si srandu. Lidé z generace X jsou pracovití, avšak já umím ocenit vlastnosti každé generace.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Sama sobě. Jsem odvážná, sexy, zábavná, sebevědomá a opravdová.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Abych vyhrála milion dolarů! Také kvůli těm zážitkům, což zahrnuje fyzické soutěže, odměny a meditace na tropickém ostrově ráno i večer. Také bych chtěla motivovat Asijsko-pacifické jedince, aby si víc věřili a byli sami sebou.

Proč si myslí, že zvládne hru: Toužím být první Asijsko-pacifickou ženou, která vyhraje titul Posledního přeživšího a milion dolarů! Umím přemýšlet o spoustu kroků napřed. Strategii se věnuji již odmala. (V šesti letech jsem se začala účastnit šachových turnajů a vyhrála jsem za to několik ocenění!)

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!