Ronnie Bardah

Ronnie Bardah

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, který se živí jako profesionální pokerový hráč. V soutěži je členem původního kmene Lairo.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Ronnie Bardah

Datum narození: 29. srpna 1983

Věk: 35

Bydliště: Henderson, Nevada

Zaměstnání: profesionální pokerový hráč

Zájmy: Kickbox, beatbox a turistika.

Tři slova, která tě vystihují? Houževnatý, analytický a znalý.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Že jsem vytěžil peníze na Světové pokerové sérii (WSOP) při hlavní hře několikrát po sobě, čímž jsem vytvořil nový rekord. A taky na to, že jsem svého otce dostal z rodného Brocktonu a koupil mu dům v nevadském Hendersonu.

Co tě vytáčí? Když se lidé ihned nahrnou do výtahu, zatímco se já z něj snažím dostat ven. Taky mě štve, když někdo špatně zahraje skrytý symbol imunity.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Američtí vojáci, kteří každým dnem riskují své životy v boji za naši svobodu. A také ti lidé, kteří se nikdy nevzdávají.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Že jsem hudebně nadaný.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Jeremymu Collinsovi, protože byl sympatický, věrný, soucitný a dokázal číst v dalších hráčích. Co se týče strategické stránky hry, tak tam zkombinuji hry Devona Pinta (rafinovaně ze sebe udělat trochu hlupáka) a Boston Roba (dokonale načasovat velké tahy a vycítit, když mají lidé něco za lubem).

Co je tvou hlavní motivací do hry? Vystavit se výzvě jako nikdy předtím. Celý svůj život jsem se přizpůsoboval neustále se proměňujícímu prostředí. Vyrůstal jsem v centru města, povznesl jsem se nad to a došel k úspěchům v jedné z nejsoupeřivějších a nejnemilosrdnějších prací na světě. Poker je tak skvělá výzva a soutěž a vždycky jsem chtěl sám sebe vyhecovat k ještě lepším věcem. A není větší výzvy, kterou musím zdolat, než Survivora.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Díky životu, který jsem už musel zvládnout. Vyrůstal jsem v bláznivé čtvrti, ale dostal jsem se odtamtud a od té doby jsem byl v dalších třiceti zemích. Jsem taky zvíře ve fyzických soutěžích. Jsem velmi dobrý v sociální hře a díky mým pokerovým schopnostem dokážu dobře číst v lidech a podrazím i ty, co budou dělat podrazy. Když to bude potřeba, tak budu schopen zlomit srdce, dokonce i to mé vlastní. Mé vztahy budou opravdové, ale mým hlavním cílem bude stát se Posledním přeživším.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS