Ryan Ulrich

Ryan Ulrich

Sezóny 1 2017 - 2017


Soutěžící třicáté páté série, který se živí jako hotelový poslíček. Je členem původního kmene Yawa.

35. SÉRIE – HEROES VS. HEALERS VS. HUSTLERS

Celé jméno: Ryan Ulrich

Kmeny: Yawa (červený, Hustlers) → Soko (žlutý) → Solewa (fialový, spolčený kmen)

Umístění: 3/18 (39 dní, finalista)

Věk: 23

Bydliště: North Arlington, New Jersey

Zaměstnání: hotelový poslíček

Zájmy: sledování sportu, karaoke, hraní na harmoniku

Jak se popisuje: vtipný, ambiciózní a přátelský

Osobní úspěch: Vystřídal jsem už spoustu zaměstnání. Ale nejvíce jsem hrdý na stáž v Kongresu a na Britském konzulátu. Chtěl bych taky začít s právnickou školou.

Co ho vytáčí: kouření, politická korektnost, lidé bez vášně

Co ho inspiruje: Mou inspirací je Eli Manning, quarterbeck New York Giants. Je to energický hráč, který nikdy neprošvihl žádnou hru za celou svou kariéru v NFL. Je velmi skromný, a bere na sebe zodpovědnost za celý tým, dokonce i když jeho tým prohraje. Vyhrál dvakrát Super Bowl, ale přesto se vždy chová laskavě a pokorně. Eli mě prováděl při několika nejlepších chvílích mého života.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: sportovní kšiltovku, McDonald's Shamrock Shake a pódium (na pořádaní tiskových konferencí)

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Todd Herzog. Měl obrovské sociální schopnosti a charisma. Vytvářel s ostatními pouta, která vydržela až do konce hry. Stejně jako Toddovy budou i moje schopnosti jinými podceňovány.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Já tu hru miluji. Chtěl jsem ji hrát už od šesti let. Je to pro mě víc než jen hra. Je to vášeň, jsem jí posedlý. Život ti nedá tolik příležitostí sám sebe otestovat, jako to udělá Survivor.

Proč si myslí, že zvládne hru: Cítím, že dokážu vyjít s různými typy lidí, protože mám znalosti z různých oblastí života. Bez debat jsem zde, abych vyhrál, a využiji vztahy s ostatními, abych se dostal až do konce, ale tak, abych si zároveň zajistil hlasy poroty.

Zdroj: CBS