Sunday Burquest

Sunday Burquest

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté třetí série. Živí se jako pastor pro mládež. V soutěži je členkou původního kmene Takali.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: Sunday Marie Burquest

Kmeny: Takali (fialový, Gen X) → Ikabula (zelený) → Vinaka (černý, spolčený kmen)

Umístění: 7/20 (35 dní, členka poroty)

Věk: 45

Bydliště: Otsego, Minnesota

Zaměstnání: pastor pro mládež

Zájmy: Měnit účel nábytku a pomalovat jej, navrhování interiérů a nakupování v sekáčích, protože zbožňuji pátrání po výhodné koupi.

Jak se popisuje: panovačná, soucitná a vytrvalá

Osobní úspěch: Kromě svých čtyř úžasných dětí jsem nejvíc hrdá na to, že jsem přežila rakovinu prsu. Po pěti operacích, osmi chemoterapiích a 28 dnech ozařování – a to nemluvím o těch příšerných lécích, které do vás strkají – jsem pořád tady! Bylo pro mě důležité, aby mě děti viděly jako „bojovnici“, ne jako ufňukánka. Samozřejmě to nebylo lehké, ale nedovolila jsem rakovině, aby mi ovládala život. Díky své víře jsem jí dokázala nakopat zadek!

Co ji vytáčí: Lidé, kteří jsou arogantní a myslí si, že jsou pro lidstvo božím darem. Zlomyslné ženské, které trousí jízlivé poznámky a falešné lichotky a u ostatních dívek budí dojem, že se jim nemůžou vyrovnat. Taky mě dohánějí k šílenství nedochvilní lidé.

Co ji inspiruje: Čerpám inspiraci ze svého vztahu s Pánem. Víra utvářela můj životní postoj a dala mi schopnost se upřímně radovat. Kromě víry je hrdinkou moje máma. Je to ta nejsilnější dáma. Svou vytrvalost a schopnost nikdy se nevzdávat mám po ní. Sledovala jsem, jak se jí dařilo uspět, i když si prošla přísnou výchovou, musela snášet mě a mé bratry v pubertě a podstoupila transplantaci kostní dřeně. Ať se stane cokoliv, vždycky se zvedne a pokračuje dál!

Co by si s sebou chtěla vzít na ostrov: balíček karet, lesk na rty, hudbu z 80. let

Co pro ni znamená být z Generace X: Pro mne být z generace X znamená mít elán a pracovat tvrdě. Neočekáváme, že nám bude všechno jen tak dáno, raději si stanovíme cíle a snažíme se dosáhnout toho, co chceme. Taky nečekáme, že v každé situaci vyhrajeme, naopak se na prohru díváme jako na příležitost se poučit. Na druhou stranu může fakt, že je člověk z generace X, stát dotyčnému v cestě a nedůvěřuje novým myšlenkám. Velmi by pomohlo, kdybychom se naučili naslouchat i mladším generacím a naučili se využívat některé jejich nové nápady.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Budu hrát nejspíše jako Lisa Whelchel. Hodně se v ní poznávám. Také si prošla nesnadným obdobím, ale její víra zůstala netknutá. Obě jsme matky a je možné, že budu zastávat roli „matky“ pro mladší soutěžící, stejně jako ona. Budu se snažit hrát co nejlépe na základě své víry, ale zároveň se budu snažit hrát opravdovou hru. Chápu, že někdy přijde ta chvíle, kdy budu muset podvádět, abych se dostala dál, a také to v rámci hry plánuji

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Mojí hlavní motivací je samozřejmě ten milion! Také si chci dokázat, že na to mám. Jsem fanouškem hry již od první série a celé hodiny jsem snila o tom, jak budu na ostrově, budu vytvářet aliance, nacházet skryté imunity a hlavně, že ze hry odejdu s titulem Posledního přeživšího!

Proč si myslí, že zvládne hru: Věřím, že mi má silná osobnost pomůže dopředu. S lidmi si dobře rozumím, zejména s mladými, protože s nimi pracuji v rámci svého povolání, což mi pomůže získat spojence. Mé vůdcovské schopnosti budou využity, aby se udělala práce kolem tábora.

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!