Tommy Sheehan

Tommy Sheehan

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série. Pracuje jako učitel na základní škole. V soutěži je členem původního kmene Vokai.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Thomas „Tommy“ Sheehan

Datum narození: 26. října 1992

Věk: 26

Bydliště: Long Beach, New York

Zaměstnání: učitel ve 4. třídě základní školy

Zájmy: Surfování, sport (basketbal, volejbal, fotbal) a věštění z mé magické kulečníkové koule.

Tři slova, která tě vystihují? Přátelský, soupeřivý a potrhlý.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Jsem hrdý na všechny ty dětské životy, které jsem jako učitel změnil. Taky mám skvělou sbírku hrníčků s motivy od Disneyho.

Co tě vytáčí? Nesnáším šikanisty, kteří si myslí, že jsou lepší než ostatní a ponižují je. Taky nemůžu vystát mrzuté a vážné lidi. Uvolněte se, život je úžasný, tak se pořádně usmějte. LOL.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Moji rodiče. Táta mi do hlavy neustále vštěpoval motto všech Sheehanů: „Dotáhni to do konce.“ Neexistují žádné výmluvy, prostě tu práci udělej a dokonči, ať už je to cokoliv. Je taky lvem salonů a každý den žije tak, jako by byl jeho poslední. Moje mamka mě inspiruje k tomu, abych se staral o ostatní. Je to ta nejstarostlivější osoba, jakou znám. Doufám, že jednou budu mít alespoň z poloviny tak velké srdce jako ona.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Mám obrovské srdce. Zbožňuji lidi a udělal bych pro ně cokoliv, hlavně pro děti.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Řekl bych, že zkombinuji taktiku Davida Wrighta, sociální hru Davieho a špetku oblíbenosti Amandy Kimmel. Tihle tři hráči byli fanoušci hry, hráli tvrdě a poradili si s čímkoliv, co jim hra přinesla.

Co je tvou hlavní motivací do hry? Chci udělat něco, o čem ostatní lidé jenom sní. Přišel jsem vyhrát celou hru a získat ten milión dolarů. To je moje hlavní motivace. A pokud se mi navíc podaří diváky rozesmát a pomoci jim aspoň na hodinu týdně zapomenout na jakékoliv problémy a těžkosti, to bude taky velké plus.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem fyzicky založený a dokážu vyhrávat soutěže, ale tím celý Survivor nevyhrajete. Vyhraje vám ho čas, který věnujete navazování vztahů a otevřeností před lidmi. Když s ostatními budete mít opravdové vztahy, nechají si vás ve hře déle. Taky jsem to přišel celé vyhrát, takže budu hledat imunity, dělat velké tahy a provádět podrazy.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS