Troyzan Robertson

Troyzan Robertson

Sezóny 2 2012 - 2017


Soutěžící dvacáté čtvrté a třicáté čtvrté řady, který se živí jako fotograf. V soutěži je členem původních kmenů Manono a Mana.

24. SÉRIE – ONE WORLD

Celé jméno: Troy „Troyzan“ Robertson

Kmeny: Manono (oranžový, muži) → Salani (modrozelený) → Tikiano (černý, spolčený kmen)

Umístění: 8/18 (30 dní, člen poroty)

Věk: 50

Bydliště: Miami, Florida

Zaměstnání: fotograf plavek

Zájmy: studování opic, plavání, procházky se psem, pracování v exotických lokacích

Jak se popisuje: dobrodružný, odhodlaný a zábavný

Osobní úspěch: To, že jsem adoptoval a vychoval 12 kosmanů (pozn. jedná se o druh opice).

Co ho vytáčí: Lidé, kteří mají potřebu psát smsky, když s nimi hovořím, špatní řidiči a ženy s chlapskýma rukama

Co ho inspiruje: Muhammad Ali. Podařilo se mu změnit pohled na box a pravděpodobně i na sport obecně. Je to nejznámější sportovec na světě a upřímný aktivista za lidská práva, který pomohl k akceptování odlišných ras.

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Upřímně, nepodobám se žádnému z předešlých hráčů. Jsem Troy Robertson a nejsem jako ostatní.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Potřebuji podstoupit tuto výzvu pro sebe více, než byste si mysleli. Chci vědět, jaký jsem a kdo jsem v takové důležité soutěži. Tato show je vše, na co jsem posledních jedenáct let myslel a soustředil se. Potřebuji vědět, že se sny mohou vyplnit.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem pravý člověk do přírody. Zvládnu rozdělat oheň jen za použití dvou klacků, jsem plavec i přirozený vůdce. Dokážu přimět lidi, aby ze sebe vydali maximum. Mám skvělý zvířecí instinkt a plavu jako delfín.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Věřím, že je to můj osud. Opravdu, protože věřím na 100%, že bylo Kdo přežije vytvořeno přímo pro mě. Čekal jsem na to 10 let a nic mě teď nezastaví. Mám dovednosti a energii abych zvládnul každou situaci ve hře. Na této planetě není člověka, který by se do této soutěže hodil více než já.

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (červený) → Tavua (zelený) → Mana (červený) → Maku Maku (žlutý, spolčený kmen)

Umístění: 3/20 (39 dní, finalista)

Věk: 54

Bydliště: Miami, FL

Jak se změnil od poslední hry: Jsem psychicky silnější a připraven být více společenský v táboře i obecně v celé hře. Jsem si vědom toho, že většina trosečníků hraje Kdo přežije jako „hru“, a ne jako opravdový život, takže se tomu musím přizpůsobit.

Jaké dovednosti ho učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučil: Vždycky jsem byl 100% týmovým hráčem. Také si myslím, že umím dobře motivovat lidi kolem sebe. Rád na sebe beru roli vůdce, ale opatrnou cestou. Svůj život žiju jako dobrodružství a jsem v těsném spojení s přírodou. Vždycky jsem byl kluk z džungle, takže rybaření, rozdělávání ohně a stavba přístřešku jsou pro mě hračka. Také jsem si znovu pouštěl minulé série Kdo přežije, abych pochytil vodítka, která mi prvně unikla. Dělám všechno pro to, abych zůstal v srdci mladý.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšný: Jsem hrdý na to, že jsem zůstal upřímný sám k sobě. Víceméně jste mě poznali na 100 procent! Jsem rád, že všichni diváci, včetně mých soukmenovců, viděli všechny mé emoce, ať už jsem se smál, usmíval se, byl bezstarostný, dobrosrdečný, radostí bez sebe, soucitný, šťastný, smutný, naštvaný, podrážděný, zlomený, a cokoliv, co vás napadne… viděli jste to všechno. Všechno z Troyzana! Také jsem docela hrdý na to, že moje hláška „Tohle je MŮJ OSTROV!“ je povaována, jako jeden z 10 nejzapama­tovatelnějších momentů v dějinách Kdo přežije. Když na to po letech vzpomínám, pořád se tomu musím smát!

Čeho nejvíce lituje: Lituji toho, že jsem se častěji nepostavil svým nepřátelům tváří v tvář. Také jsem měl denně před celým kmenem rozhlašovat jméno Kim Spradlin (vítězka série One World)! Příliš jsem se soustředil na vyhrávání soutěží místo toho, abych se snažil před kmenem odhalit ten očividný plán, který Kim měla. Moje chyba.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Uvědomil jsem si, že tato hra je hlavně o tom všechy přelstít. Budu se snažit neodhalit všechny své plány, jako jsem to udělal naposledy. A za každou cenu si vždycky u sebe budu držet někoho, kdo bude větší hrozbou než já. Přátele si držet blízko a s nepřáteli se líbat!

Zdroj: CBS, CBS