Zach Wurtenberger

Zach Wurtenberger

Sezóny 1 2022 - 2022


Soutěžící čtyřicáté druhé série, který je studentem. V soutěži je členem původního kmene Ika.

42. SÉRIE

Celé jméno: Zachary Wurtenberger

Datum narození: 26. ledna 2000

Věk: 22

Bydliště: St. Louis, Missouri

Rodné město: Weston, Florida

Zaměstnání: student

Zájmy: Sociálně-taktické hry, tvorba komediálních skečů a běh.

Tři slova, která tě vystihují? Chytrý, soupeřivý a vypravěč.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří nedávají spropitné. Dříve jsem dělal poslíčka a doručoval pizzu, tak je to pro mě dost velká věc. Nejvíc mi lezlo na nervy, když účet stál třeba 19,95 dolarů, zákazník mi s úsměvem podal dvacetidolarovku a říká: „Drobné si nechte.“ Jo, vážně? Můžu si nechat ten niklák? Páni, fakt díky!

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? V tuto chvíli jsem hrdý na spoustu studijních věcí, třeba že mě přijali na Washingtonskou univerzitu, nebo že jsem vyhrál Turnaj šampionů (největší turnaj roku v soutěžním debatování). Ale osobně jsem nejvíc hrdý na skeč s názvem Skate Park, který jsem napsal pro naši jarní komediální show. Nezískal jsem za něj žádnou cenu, ale hodně tvrdě jsem na něm pracoval a všechny to úplně rozsekalo. To mi za to úsilí stálo.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Mí rodiče. Podporují mě všemi představitelnými způsoby a já mám neuvěřitelné štěstí, že je mám. Když jsem zažíval těžké časy, vždycky tu pro mě byli, a já bych jim to někdy rád vrátil. Co se týče hrdiny, který není z rodiny – Ethan Zohn. Byl to první Žid, kterého jsem viděl v televizi, což mi v pěti letech přišlo neskutečně super. A kromě toho je také velmi inspirativní člověk.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Spousta lidí si určitě řekne, že když jsem tak mladý, určitě jsem naivní a nemám žádné životní zkušenosti. To však nemůže být dál od pravdy. Já jsem pracant. Tvrdě jsem pracoval, abych měl dobré známky, dobré skóre a úspěch v soutěžích. Chtěl jsem se dostat na prestižní školu, tak jsem kvůli tomu tvrdě makal. Všechno, co mám, jsem si odpracoval, a taky jsem na to náležitě hrdý.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Toddu Herzogovi. V Číně hrál geniální hru, kdy z pozadí ovládal každé hlasování. Nyní v Survivoru zažíváme období, kdy se jako první zařízne ten, který nejvíce vyčnívá – však se podívejte na pořadí vyloučených u série Na pokraji vymření. Musíte si vybudovat seznam zásluh, ale nikdo jiný si nesmí uvědomit, kolik těch zásluh máte, dokud už nebude pozdě. Toddovi se povedlo udržet si nízkou úroveň hrozby, zatímco nenápadně ovládal každý aspekt hry, a všechno pak odhalil na závěrečné kmenové radě. Také bych to rád zkombinoval s Jeremyho taktikou velkých štítů, abych nikdy nebyl první na ráně, kdyby se něco pokazilo.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Mám všechny hlavní schopnosti, které jsou potřeba pro výhru. Jsem hodně sympatický a snadno si dělám přátele. Jsem velmi inteligentní, přemýšlím takticky a mám rozsáhlé herní znalosti. Jsem dost fyzicky zdatný na to, abych nebyl přítěží, ale zase ne dost na to, abych byl hrozba. A hlavně jsem pro výhru ochotný pracovat tvrději než kdokoliv jiný. V soutěžním debatování jsem každý víkend soupeřil proti stovkám studentů ze všech koutů země. Tito lidé byli stejně chytří, talentovaní a výřeční jako já. Ale já jsem je porazil, protože jsem víc makal a víc jsem to chtěl. A stejně to bude i v Survivoru.

Hra:

Videa:


Rekordy:

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!