Survivor předvedl nezapomenutelnou radu a ujistil nás o dalším velkém hráči

Survivor předvedl nezapomenutelnou radu a ujistil nás o dalším velkém hráči

10.11.2021 17:43


Celý zvrat se změnou výsledku výzvy, který započal v šestém díle, byl mezi fanoušky přijat rozporuplně. Nicméně nebýt toho, tak bychom se nedočkali kmenové rady, která se určitě zapíše do historie a vzešel z ní další velký hráč Survivora.


V sedmém díle proběhla kmenová rada, kterou si určitě budou fanoušci Survivoru dlouho pamatovat. Jelikož byli soutěžící u výzvy rozděleni napůl, jedna půlka odešla s imunitou na kmenové radě a druhá polovina se utkala ve výzvě o další imunitu, kterou získá jen jeden z nich. Tím se stal Ricard a zranitelní tak zůstali Danny, Deshawn, Evvie, Naseer a Sydney. A právě největší terč na sobě měla Evvie, jelikož jako jediná není z původního kmene Luvu. Naštěstí má ale své soukmenovce z kmene Yase, tedy Tiffany a Xandera, kteří drží spolu a Xander se na kmenovce vytasil s tím, že zahraje svou imunitu za Evvie, aby ji ochránil. Bývalá členka Yase Liana už ale šla ve hře dál a rozhodne se bývalé Yase podrazit. Vytáhne totiž svoji výhodu, díky které může jednomu hráči sebrat symbol imunity nebo nějakou výhodu. Musí mít však správné informace, aby ji získala, protože když dotyčný nic mít nebude, nezíská Liana nic a její výhoda propadá. V následujícím videu se můžete podívat, jak to s její výhodou dopadlo.

Thumbnail Play icon

Jak jste mohli vidět, Lianě její tah nevyšel, protože Xander už před kmenovkou své předměty předal Tiffany, aby mu je Liana nemohla vzít. Jak rychle zmizel z Lianiny tváře její nafoukaný úsměv, že? Xander se tak ukázal být velmi dobrý strategický hráč, který ví, jak věrně vytvořit falešnou imunitu a podařilo se mu i dostat ze hry výhodu, která ho mohla stát jeho symbol imunity. Po zjištění, že Xander symbol nemá a pravděpodobně ho má tedy samotná Evvie, nastala na kmenové radě jedna velká diskuze, soutěžící mezi sebou vytvářeli nové plány a rozhodovali se, koho budou volit. A jak celá kmenová rada dopadla?


Thumbnail Play icon

Ze hry byla vyřazena Sydney, proti které se obrátili i její předešlí soukmenovci. Abysme to shrnuli, tak Xander se ukázal být asi tím nejlepším hráčem této série a určitě se na něj jen tak nezapomene. Dokázal totiž dobře sehrát lež se svou falešnou imunitou, aby přimel Lianu použít na něj svou nebezpečnou výhodu. Zároveň tím zamíchal celou radou a nebylo jasné, jak vůbec dopadne. Tím rovněž Xander přiměl Deshawna použít svou výhodu hlasu navíc. Takže Xander vyhodil při jedné kmenovce ze hry dvě výhody. A aby toho nebylo málo, tak se mu nakonec podařilo nepřijít o žádnou svou výhodu a mít tak pořád v záloze svůj symbol imunity a hlas navíc. Tím se ale zároveň ukázal být hrozbou pro ostatní hráče, takže hádáme, že to dál nebude mít ve hře snadné. Nicméně fanoušci začali díky tomuto tahu fandit trojice z Yase, tedy Xanderovi, Evvie a Tiffany.

Co říkáte na průběh kmenové rady? Bavila vás? Taky začínáte fandit trojice z Yase


Jít na Survivor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře