Alec Holland a Avery Sunderland si našli své představitele

Alec Holland a Avery Sunderland si našli své představitele

7.11.2018 17:30


Novinka Swamp Thing z dílny DC Universe konečně vítá hereckého představitele vědce Aleca Hollanda, později obávaného Swamp Thinga. Další posilou bude herec Will Patton, který propůjčí svou tvář Averymu Sunderlandovi.

Herecké obsazení připravovaného seriálu Swamp Thing se nadále rozrůstá a konečně se může pyšnit pevnými základy. V dnešních brzkých ranních hodinách bylo oznámeno, kdo se zmocní role Aleca Hollanda, okolo kterého se bude točit temný příběh nebezpečného humanoida z louisianských bažin. O roli tohoto slavného biologa se podělí Andy Bean a Derek Mears. Herec Andy Bean, kterého můžete znát ze seriálu Power, se připraví na lidskou stránku Aleca Hollanda. Bažináče v plné polní si pod křídla převezme dříve oznámený Derek Mears, bývalý představitel Jasona Voorheese z hororu Pátek třináctého.

(Vlevo Derek Mears jako Bažináč a napravo Andy Bean jako Alec Holland.)

Je tedy pravděpodobné, že se s Alecem Hollandem budeme vídat ve flashbacích, které nám odhalí, jak se z bílého pláště stal nebezpečným monstrem. Další z možností je, že se Swamp Thing bude moci přeměňovat do lidské podoby nebo jeho proměna chvilku zabere. Alec Holland je vášnivý biolog, který se snaží chránit místní močály před nebezpečnou chorobou. Jeho průlom ve vyšetřování přinese nečekaný obrat a Holland je nucen čelit světu coby obávaný Swamp Thing.

Dalším nováčkem, na kterého si DC Universe brousí zuby, bude Will Patton. Patton si zahrál ve filmech Armageddon, Vzpomínka na Titány nebo se nedávno objevil v úspěšném rebootu Halloweenu v roli Hawkinse. S komiksovými rolemi má dobrou zkušenost, především z filmového Punishera. Ve Swamp Thingovi si zahraje podnikatele Averyho Sunderlanda, který je v Louisianě vnímán jako otec města Houma, jenže jeho skryté úmysly ve skutečnosti dobrosrdečné nejsou.

(Will Patton se vcítí do kůže Averyho Sunderlanda.)

Co říkáte na nové herecké posily?

Foto: Shutterstock, Fox, DC Comics; Zdroj: Deadline, ComicBook


Jít na Swamp Thing | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře