Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

Showrunnerka Sladkých Magnólií má plány se seriálem až na deset sérií

22.9.2020 21:30


Showrunnerka seriálu Sheryl J. Anderson je stejně tak nadšená jako fanoušci, že se seriál vrátí se svou druhou řadou. Sama však doufá, že život v Serenity budeme vídat po dlouhá léta.


Sheryl J. Anderson měla rozhovor s Metro.co.uk, kde vysvětlila, že existuje celkem 11 knih, čímž je možné žít ve městečku Serenity prakticky navěky. Nepřipouští si, že by jim někdy došly příběhy, které by nemohli prozkoumat.

Vždycky pracuji s nadějí, že se se seriálem vrátíme v další řadě, takže jsme se hodně zamysleli nad tím, co se stane, až se vrátíme zpět s druhou řadou. Nechtěli jsme se dostat do situace, že nás obnoví a pak budeme zoufale přemýšlet nad pokračováním. Takže jsme rádi, že lidé reagovali na seriál tak, jak to udělali až do konce. A ještě větší radost máme z toho, že se můžeme vrátit a zodpovědět všechny jejich otázky a zeptat se na nějaké nové.


Foto: Netflix

Pokračující pandemie koronaviru přirozeně způsobila, že na natáčecí plac byla zavedena přísná bezpečnostní opatření a zaměření na sociální distancování je jistě nastaveno tak, aby bylo nyní mnohem obtížnější zachytit romantičtější scé­ny.

Neznám způsob, jak tento seriál udělat bez líbání, proto musíme přijít na způsob, jak to zařídit. Stále se snažíme na to přijít, protože naší prioritou musí být zjevně dobrá péče o naše obsazení a náš tým. To samosebou musí korespondovat s kvalitou produkceitu produkce, kterou jsme nastavili v první řadě. Stejně tak jako pro diváky, je to těžké i pro nás být trpělivý a vymyslet nejbezpečnější a nejlepší způsob, jak postupovat.

Chtěli byste vidět seriál i v dalších letech?


Jít na Sweet Magnolias | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře