S03E14: A Tale of Two Sisters

S03E14: A Tale of Two Sisters

0 9.2.2020 410 000 23 minut


Locika od místních dětí zjistí, že se v domě, kde bydlela Gothel, objevil její duch, a tak se to rozhodne s Pascalem prověřit. Zde narazí na Cassandru, a tak spolu ty dvě začnou bojovat, až se obě propadnou do dolu pod domem. Bývalé přítelkyně budou muset spolupracovat, aby se dostaly ve zdraví ven.

Režie: Shane Zalvin
Scénář: Dave Schiff, Jeremy Shipp

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Tangled(Na vlásku: Seriál)(Rapunzel's Tangled Adventure)

Seriál Na vlásku sleduje počínání Lociky, která se seznamuje se svými rodiči, královstvím a lidem v Coroně, a zjišťuje, že se toho musí ještě hodně naučit, než doopravdy přijme svůj královský osud a vdá se. Locika vyhledává nová dobrodružství, což se nelíbí jejímu otci, a na cestě ji doprovází okouzlující Evžen, kurážný Pascal, věrný kůň Maximus a další její noví přátelé.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Disney Channel | 23 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Dobrodružný
hrají
Zachary Levi (Flynn Rychlík), Mandy Moore (Locika), Dee Bradley Baker (Pascal), Dee Bradley Baker (Maximus), Ron Perlman (Bratři Přerazilové), Julie Bowen (Královna Arianna), Clancy Brown (Král Frederic), M.C. Gainey (Kapitán stráží), Donna Murphy (Gothel), Eden Espinosa (Cassandra), James Monroe Iglehart (Lance Valibuk), Jeremy Jordan (Varian), Richard Kind (Monty)