Královna Arianna

Královna Arianna

Julie Bowen Sezóny 4 2010 - 2020


Manželka Frederica a matka Lociky.

Arianna je královnou v království Corona. Když bývala mladší, tak byla velmi podobná své dceři, Locice. V té době podobně jako její dcera nevěděla, co si má ve světě počít, a proto se vydala hledat svůj osud. Během tohoto období žila jako dobrodružka a prozkoumávala vzdálené kontinenty, zápolila s ničivými bouřemi a pomáhala místní obyvatelům obnovovat jejich domovy. Pak se seznámila s Fredericem, kterého si vzala, a přijala roli královny, která vládne moudře a milosrdně.

Když byla Arianna těhotná, tak smrtelně onemocněla. Všichni v království chtěli svou královnu zachránit a vydali se hledat magickou rostlinu, která by ji mohla vyléčit. Tu nakonec našli a díky tomu, že královna pozřela vývar z této květiny, se vyléčila a zároveň byly její dceři předány magické schopnosti rostliny.

Locika byla poté v den narození unesena Gothel, která ji po osmnáct let tajila, kdo doopravdy je a využívala její kouzelné schopnosti. Král s královnou od té doby byli smutní a každý rok na Locičiny narozeniny vypouštěli spolu se všemi obyvateli království do nebe lampiony v naději, že se jejich ztracená dcera jednoho dne vrátí.

Když byla Locina přivedena Evženem do paláce, aby se setkala se svými pravými rodiči, tak Arianna svou dceru ihned poznala a okamžitě ji objala.

Arianna se objevila v…

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!