Lance Valibuk

Lance Valibuk

James Monroe Iglehart Sezóny 2 2017 - 2019


Flynnův nejlepší přítel a jeho bývalý partner ve zločinu.

Arnwaldo Schnitz osiřel, když byl ještě malý. V sirotčinci mu pak byl jediným přítelem kluk jménem Evžen Houžvička. Ti dva si byli blízcí jako bratři a považovali jeden druhého za rodinu.

Když byli trochu starší, tak sirotčinec opustili a dali se na zločineckou dráhu pod přezdívkami Lance Valibuk a Flynn Rychlík. Dvojici zlodějů doprovázel jeden další zloděj, který sloužil Baronovi. Při jedné loupeži, která zahrnovala královnu Ariannu, byli Lance a Evžen rozděleni a osm let o sobě neslyšeli.

Lance je zdvořilý, okouzlující a chytrý. Protože se stejně jako Flynn stal zlodějem, tak uvažuje jako zloděj a má trochu pomatené uvažování když přijde na to, co je správné a co ne, což ho to dělá nedůvěryhodným. Poprvé nám byl představen jako nevyléčitelný lhář, který manipuluje ostatními, aby udělali, to co chce on. Kromě toho je celkem neškodný. Dokáže se také omluvit za své lhaní a chyby, které způsobil.

Pozdější Lancovo dobré chování, vlídnost a oddanost mu vysloužila to, že je v Coroně vždy vítaným hostem. Lance se bojí pavouků a přesto, že se změnil, si neříká opět svým pravým jménem jako jeho kamarád, ale raději vystupuje pod svým alias. Poté, co si Attila otevřel vlastní pekárnu, se Lance stal kuchařem v hostinci U Zmuchlaného káčátka.

Lance se objevil v…

Foto: Disney
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!