Jason Sudeikis se vyjádřil k potenciálním spin-offům Teda Lassa

Jason Sudeikis se vyjádřil k potenciálním spin-offům Teda Lassa

18.3.2023 21:54


Jason Sudeikis ještě není připraven říct, že jeho seriál Ted Lasso po třetí sezóně končí, ale naznačuje, že nadcházející epizody zřejmě příběh této komedie uzavřou.


Sudeikis prozradil serveru Deadline, jak by se mohl jednoho dne vrátit jako Ted, a to prostřednictvím webové stránky, která vám umožňuje vyžádat si osobní videa od vašich oblíbených herců.

Tohle je konec příběhu, který jsme chtěli vyprávět, v který jsme doufali, který jsme rádi vyprávěli. Skutečnost, že lidé budou chtít víc a jsou zvědaví na víc, než co ještě neznají – což je třetí série -, je lichotivá. Možná, že 31. května, až bude všech 12 epizod sezóny zveřejněno, si řeknou: ‚Člověče, víš co, my to chápeme, jsme v pohodě. Už nepotřebujeme další, máme to.‘ Ale než ta doba nastane, ocením zvědavost nad rámec toho, co jsme zatím vymysleli.


Foto: Apple TV+

Mluvilo se o tom, zda by se komedie mohla rozjet do nového spin-offu. Zdá se, že Sudeikis, který společně s Billem Lawrencem, Brendanem Huntem a Joem Kellym napsal seriál Ted Lasso, je této myšlence otevřený.

Jo, myslím, že jsme připravili půdu pro všechny možné lidi, kteří by se chtěli podívat na další vyprávění těchto příběhů. Opět si nemůžu pomoct, ale beru tu otázku jako lichotku tomu, o co jsme se všichni, kdo jsme na seriálu pracovali, snažili. Je opravdu milé od lidí, že o tom vůbec uvažují, protože nikdy nevíte, co se stane, když něco tvoříte. To, že lidé chtějí další, i když je to jiný příběh, je milé.

Brali byste případný spin-off seriálu?


Jít na Ted Lasso | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře