Dnešní díl: A Novel Approach

Dnešní díl: A Novel Approach

21.7.2015 8:07


Je úterý – to pro nás znamená další díl a také fakt, že se nacházíme v polovině první části páté série. Myslím, že nudit se rozhodně nebudeme, protože situace se začíná hodně přiostřovat..


Minulý týden jsme viděli

Lydia a Parrish testovali jeho schopnosti tím, že Parrish držel ruku nad zapáleným zapalovačem. Také jí vyprávěl o svém snu – drží mrtvé tělo a odnáší ho, jak mu Lydia sdělila, k Nemetonu. Scott, Stiles a Theo se dostanou na stanici, kde najdou zraněnou Lydii. Stiles se Scottem pak běželi do sklepa, kde našli Malii s Tracyným tělem. Později jsme mohli vidět Thea v „ambulanci“ Doktorů, kde už ležel Donovan. Řekl mu, že jestli chce opravdu ublížit Stilinskimu, má jít po Stilesovi.

A co nás čeká v dnešním díle?

Ve škole Malia ukáže Lydii knihu, kterou našla u Tracy v pokoji. Všichni zamíří do Eichen House a Theo to oznámí Doktorům – vše jde podle plánu. Později, ve škole, Theo nabídne Malii lekci řízení. Ta má halucinace, pořád se jí vrací nehoda, při které zahynuly její matka a sestra.


Ti z vás, co jste epizodu viděli ještě před vydáním titulků, můžete kometáře dole využít ke sdělení svých názorů a dojmů.


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!