Dnešní díl: A Required Reading

Dnešní díl: A Required Reading

28.7.2015 7:29


Je tu úterý a s ním už šestý díl Teen Wolf. Pojďme si v článku připomenout, co se dělo v díle minulém a co můžeme očekávat od toho dnešního.


Minulý týden jsme viděli

Donovan zaútočil na Stilese ve škole – ten ho v sebeobraně zabil. V posteli si Kira zase mumlala japonsky. Než jí to však Scott stačil říct, zazvonil mu na telefonu alarm, že se někdo vloupal na kliniku. Později zjistí, že někdo odnesl Tracyno tělo. Hned poté jsme měli opět šanci vidět Parrishe, s mrtvým tělem v náručí. Ve škole Malia ukáže Lydii knihu, kterou našla u Tracy v pokoji. Theo jim prozradil, že kniha je majetkem Dr. Valacka, proto se za ním vydali do Eichen House. Valack jim prozradí, že to on knihu napsal. Protože se ale v budově nacházela Kira, narušilo to elektromagnetické pole a Doktoři se byli schopni dostat dovnitř – vzali Valackovi jeho třetí oko.

A co nás čeká v dnešním díle?

Smečka si nakonec knihu od Valacka přečte – budou toho však litovat. Parrish trénuje Lydii. Během pauzy, kterou si dají, se Lydii vrátí krátká vzpomínka: Doktoři jí něco udělali, zatímco byla na sále. Dále také zjistíme, že Hayden (Liamova „kamarádka“) možná není úplně člověk.


Ti z vás, co jste epizodu viděli ještě před vydáním titulků, můžete kometáře dole využít ke sdělení svých názorů a dojmů.


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!