Dnešní díl: Damnatio Memoriae

Dnešní díl: Damnatio Memoriae

13.1.2016 7:55


Je středa a za námi je dvanáctý díl. Pojďte si s námi připomenout, co se stalo v minulém díle a co můžeme očekávat od toho dnešního.


Minule jsme viděli:

Hned z kraje dílu jsme měli možnost vidět Lydii v Eichen House. Viděli jsme její vzpomínky ohledně Thea – viděli jsme a slyšeli důvod, proč nechal svoji sestru zemřít. Viděli jsme šerifa, jak je odvážen na ambulanci. Parrish měl halucinace ohledně Lydie a díky tomu ví, že se s ní něco stalo. Najde ji a vezme ji se Scottem do nemocnice. Lydiina matka ji však nechá převést do Eichen House. Liam chce najít Hayden – viní se z její smrti. Scott se konečně přestane zajímat o to, co Stiles udělal Donovanovi – chce jen svého kamaráda zpět. Na konci dílu Theo a jeho chiméry navštíví Eichen House s tím, že hledají Parrishe.

A co nás čeká dnes?

Poprvé uvidíme Bestii, která půjde po Liamovi a Hayden. Tracey bude mít problém s ovládáním se. Budeme svědky rozhovoru šerifa a Stilese. Stiles přijde za Scottem a bude ho žádat o pomoc. Uvidíme postavu ze čtvrté série, která bude pomáhat Lydii a dozvíme se více informací o Bestii.


Dole v komentářích nám můžete dát vědět, zda se vám díl líbil a své názory.

(Zdroj: Hypable)


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!