Dnešní díl: Ouroboros

Dnešní díl: Ouroboros

11.8.2015 7:50


Je tu úterý a s ním už osmý díl Teen Wolf. Pojďme si v článku připomenout, co se dělo v díle minulém a co můžeme očekávat od toho dnešního.


Minule jsme viděli

Liam se snaží dokázat Hayden, že vlkodlaci a Doktoři existují – poté, co jí ukáže svůj vlkodlačí obličej Hayden vykřikne a pořádně praští Liama do obličeje. Odjede od něj, ale její auto se na cestě zastaví, v rádiu je slyšet šepot jejího jména a v dálce jsou vidět Doktoři. Liam ji však najde a zachrání. Další den Kira pomáhá svému otci s věcmi ve škole. Překvapí ji tam její matka, která chce vidět její schopnosti. Ve škole se Liam snaží Hayden naučit kontrolovat její schopnosti. Lydia připomene Scottovi, že se nemůžou spojit se Stilesem a Theem. Stiles, vždy sarkastický, si myslí, že trávení času s Theem je jeho trest, ale v realitě se bojí toho, že ztratí svého nejlepšího přítele. Mezitím ve škole, Scott, Malia a Lydia mají pořádné halucinace, které mají na svědomí Doktoři. Unesou Liama a Hayden. Melissa dorazí domů a najde na jídelním stole mrtvolu, která v sobě má zapíchnutý Kiřin meč.

A co nás čeká dnes?

Deaton najde doupě Doktorů. Dočkáme se Pouštní vlčice. Šerif se bude snažit dělat svoji práci – snaží se prosazovat zákon. Na druhé straně se Melissa snaží chránit svého syna a jeho přátele. Dějou se věci, za které by měl být někdo potrestán, ale zase Scottova smečka nemůže být potrestána za správnou věc. Uvidíme další chiméru a Kira si vzpomene, že jí Doktoři něco udělali.


Ti z vás, co jste epizodu viděli ještě před vydáním titulků, můžete kometáře dole využít ke sdělení svých názorů a dojmů.


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!