Dnešní díl: Strange Frequencies

Dnešní díl: Strange Frequencies

4.8.2015 7:49


Je tu úterý a s ním už sedmý díl Teen Wolf. Pojďme si v článku připomenout, co se dělo v díle minulém a co můžeme očekávat od toho dnešního.


Minulý týden jsme viděli

Šerif ve své pracovně říká, že se v Beacon vyskytuje 11 chimér – včetně Donovana – a jeho jméno neškrtne, dokud neuvidí tělo. Stiles změní téma rozhovoru co nejdříve to jde – ptá se, proč zrovna tihle teenageři: něco na nich musí být jiného. Parrish trénuje Lydii. Během pauzy se jí vrátí krátká vzpomínka na Doktory během její operace. Všichni ze smečky si vezmou knihu o Doktorech s tím, že si jí přečtou. Lydia a Stiles zamíří do nemocnice, aby zjistili, čí vzpomínku Lydia viděla. Stilesovi se vrátí vzpomínka na jeho matku, která si myslela, že ji Stiles chce zabít, i když byl dítě. Pak ho napadne chiméra. V tom se ale objeví Theo, chiméru zabije, a pak říká Stilesovi, že o tom nesmí nikomu říct, protože on taky nikomu neřekl o Donovanovi.

A co nás čeká v dnešním díle?

Liam se snaží Hayden prokázat, že vlkodlaci a Doktoři existují. Kira zmizí. Liam oznámí všem plán B – chytit Doktory. Melissa a šerif na stanici zjistí důvod, proč jsou chimérami právě tito teenageři a Kira napadne Scotta.


Ti z vás, co jste epizodu viděli ještě před vydáním titulků, můžete kometáře dole využít ke sdělení svých názorů a dojmů.


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!