Dnešní díl: The Last Chimera

Dnešní díl: The Last Chimera

6.1.2016 9:23


Tak a po skoro pětiměsíční pauze jsme opět zpět! Teen Wolf se na naše obrazovky vrátil s novým dílem, v pořadí jedenáctým. Pojďme si proto připomenout, co jsme viděli v desátém díle v srpnu a co můžeme očekávat od dnešního dílu.


Minule jsme viděli

Scott se snaží všem vysvětlit, že nemůže Hayden kousnout, protože je slabá a myslí si, že ji zabije. Stilesovi se opět rozbije jeep. Poté, co si vzpomene na to, co udělal Donovanovi a co na to řekl Scott, je opravdu na dně. Malia vzala Stilese na stanici, ale předtím, než si Stiles promluví se svým otcem, mu řekne, že o Donovanovi ví. Konečně jsme se dozvěděli, co je Parrish zač – Hellhound. Scott jde do knihovny najít Lydii, ale je uzavřen v kruhu z jasanu horského. Narafičil to tam Theo a my jsme se konečně dozvěděli, že není jen vlkodlak – je první chimérou, částečně vlkodlak a částečně kojot. Mezitím se Melissa stará o v nemocnici o Hayden. Liam jde po Scottovi. Hayden to ale bohužel nevydrží a zemře. Mayson to Liamovi přišel říct, ten nechá Scotta a vrací se k ní. Theo ví, že mu dochází čas, zabije Scotta, zatímco Stiles najde svého otce zakrváceného a pokousaného. Melissa najde Scotta bez pulsu po patnácti minutách. Nevzdává to s ním a povede se jí ho přivést zpět.

A co nás čeká dnes?

Valack bude držet Lydii a chce jí pomoci si vzpomenout. Uvidíme desetiletého Thea s jeho sestrou. Lydia skončí díky Scottovi a Parrishovi v nemocnici. Liam se snaží najít Hayden. Doktoři opět někoho zabijí. Theo někoho potřebuje a proto se vydá do Eichen House.


Myslím, že se na dnešní díl můžeme opravdu těšit. Komentáře níže můžete využít ke sdělení vašich dojmů. Příjemnou zábavu při sledování!

(Zdroj: Hypable, MTV)


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!