Kdo se vrátí do filmu a kdo naopak ne?

Kdo se vrátí do filmu a kdo naopak ne?

16.2.2022 20:02


Je to už téměř pět měsíců, co Paramount oznámil, že chystá filmové pokračování Teen Wolf, nicméně jsme dosud nevěděli, s kterými herci v něm můžeme počítat. Pojďte se tedy s námi na to podívat.


O přípravách filmového pokračování Teen Wolf víme už od konce září a samozřejmě jsme už tehdy mohli počítat s návratem hlavní hvězdy, tedy Scotta v podání Tylera Poseyho. Protože co by to bylo za Teen Wolf bez této postavy? Další herci už nebyli tak jednoznační, jelikož kdokoliv z nich mohl své účinkování odmítnout a v ději by se to už nějak vysvětlilo. Nakonec se ale můžeme těšit na téměř kompletní posádku.

Kromě Tylera můžeme ve filmu počítat s Holland Roden (Lydia), Shelley Hennig (Malia), Crystal Reed (Allison), Dylanem Sprayberrym (Liam), Coltonem Haynesem (Jackson Whittemore), Lindenem Ashbym (Noah Stilinski), Melissou Ponzio (Melissa McCall), JR Bournem (Chris Argent), Ryanem Kelleym (Jordan Parrish), Orny Adamsem (Bobby Finstock) a Sethem Gilliamem (Alan Deaton). Další herci, kteří se ve filmu objeví, budou oznámeni až později.


(S hlavní trojicí z posledních sérií můžeme počítat. Foto: MTV)

Nicméně máme pro fanoušky seriálu i pár špatných zpráv. Dva herci se rozhodli do filmu nevrátit a u jednoho se ještě pořádně neví. Tímto je přesněji Tyler Hoechlin (Derek), který má pravděpodobně ze všech herců nyní nejvytíženější rozvrh, neboť má plné ruce práce se seriálem Superman & Lois. Jestli se nakonec v Teen Wolf objeví, bude to nejspíš jen na nějaké malé účinkování. Rozhodně ale můžeme zapomenout na Dylana O'Briena (Stiles) a Arden Cho (Kira). Přesný důvod, proč Dylan působení ve filmu odmítl, není znám, to však není případ Arden. Podle jistých zdrojů totiž návrat do Teen Wolf odmítla z toho důvodu, že jí byl oproti zbylým třem bělošským ženským představitelkám (Holland, Shelley a Crystal – pozn. red.) nabídnut pouze poloviční plat.

Zdroj: Deadline

Čí návrat vás nejvíce těší? A mrzí vás, že se ve filmu někteří herci neobjeví? Jakou další postavu byste v něm rádi zahlédli?


Jít na Teen Wolf | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!