Termiinator 3 Blu-Ray

Termiinator 3 Blu-Ray

27.7.2009 0:00


Nedlouhou před premiérou Terminátor Salvation vyšlo již třetí vydání Terminátora 3 na Blu-Ray, tentokráte konečně také s českou podporou. Něco málo informací o Terminátoru 3 jistě neuškodí.


Terminátor se vrátil po druhém díle po dlouhých dvanácti letech. Režie se po Jamesu Cameronovi tentokrát chopil Jonathan Mostow, ten dostal k dispozici nechutně velkou sumu miliónů dolarů a nutno uznat, že je je naplno využil. Arnold Schwarzenegger se po nepříliš úspěšných filmech vrátil ve vrcholné formě a konečně natočil hit. Výsledek splnil očekávání, oproti předchozím filmům nabízí více vtipu i nečekaný konec.

Samotný disk je obsahově obdobný jako dříve vydané DVD vydání. Bonusy jsou však v SD zobrazení. Co na DVD nebylo je BD Live, CineChat a komentář režiséra a ostatních tvůrců formou obrazu v obraze (PiP). Obraz i zvuk je samozřejmě notně vylepšen. Plný HD přepis v 1080p je nadprůměrný a prvně je zvuk na Blu-Ray v TrueHD.


V ČR se disk prodává v klasické krabičce, v sousedním Německu byl ovšem vydán v mnohem atraktivnějším steelbooku, přičemž cena je víceméně stejná. Booklet je dvoustránkový a obsahuje informace o produkci filmu, konkrétně o tvorbě terminátorů.

Fanoušek HD videa, hutného zvuku a terminátorů si opravdu přijde na své. Sběratele jistě potěší možnost zakoupit disk v steelbooku. Nyní stačí jen doufat, že se dočkáme také předchozích dílů na Blu-Ray s českou podporou, což by čeští fanoušci jistě ocenili.

Zvuk: Anglicky, německy – True HD 5.1., česky, rusky, polsky – DD 5.1.

Titulky: Anglické, německé, české, polské, bulharské, estonské, řecké, hebrejské, hindské, islandské, srbské, slovenské, turecké,

Bonusy:

*nové bonusyChceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře