Terminator Genisys

Terminator Genisys

2015


Rok 2029 – John Connor vysílá do minulosti Kylea Reese, aby ochránil jeho matku před zlým terminátorem. Ale rok 1984 je najednou jiný. Sarah Connor ví o Soudném dni, stráží ji zestárlý T-800 a navíc proti nim stojí nejen původní terminátor, ale i T-1000 a možná úplně nový nepřítel.

Originální název: Terminator: Genisys
Premiéra: 10.7. 2015 (USA), 9.7. 2015 (ČR)
Režie: Alan Taylor
Scénář: Laeta Kalogridis, Patrick Lussier
Hudba: Lorne Balfe
Hrají: Arnold Schwarzenegger (T-800), Emilia Clarke (Sarah Connor), Jai Courtney (Kyle Reese), Jason Clarke (John Connor), J.K. Simmons (O'Brien), Matt Smith (Alex), Byung-Hun Lee (T-1000)
Stopáž: 121 minut
Naše hodnocení: 80% 

O filmu

Co se zatím ví o filmu? Začínáme v budoucnosti roku 2029, kdy se John Connor dozvídá o tom, že Skynet poslal do minulosti terminátora, aby zabil jeho matku, Sarah Connor. Aby zajistil John přežití své matky (a sebe), vysílá na svojí ochranu jednoho ze svých lidí – Kyle Reese.

Až sem je vše jak známe z prvního Terminátora. Jenže jak se ukáže, rok 1984 není takový, jak si ho máme pamatovat. Sarah není žádné nevědoucí křehká květinka, protože už podobný útok zažila ve svých devíti letech. Tenkrát ji před terminátorem ochránil jiný terminátor (model 101), který s ní postupně stárne.

V roce 1984 budou muset navíc Kyle, Sarah a zestárlý T-800 čelit nejen původnímu terminátorovi, ale nově také T-1000, který se zde nečekaně objeví. A to ještě není všechno, Skynet vysílá do minulosti zatím svojí nejnovější zbraň, nový typ terminátora s mnoha novými vlastnosti. Ale nejhorší na něm je jeho podoba a zřejmě i charakter. Je to totiž John Connor…Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře