Elisabeth Shannon

Elisabeth Shannon

Shelley Conn Sezóny 1 2011 - 2011


Milující a starostlivá manželka a matka.


Elisabeth Shannon je vynikající lékařkou, jednou z nejlepších, ale i když pracuje tvrdě a odhodlaně čelí její rodina v roce 2149 velkému nebezpečí. Zvláště poté, co je její manžel Jim odsouzen k šesti letům vězení ve věznici Golad za porušení populačního zákona a následnému napadení kontrolorů. Po příchodu na Terra Novu, 85 miliónů v minulosti praktikuje medicínu v těch nejdivočejších podmínkách a také se pokouší urovnat všechny rodinné záležitosti.

Elisabeth pracovala jako lékařka na klinice v New Yorku. Předtím, než se u ní doma objevila populační kontrola, skrývala společně se svým manželem Jimem svou nejmladší dceru Zoe. Po zatčení a následném odsouzení Jima byla na všechno sama. Když se Elisabeth dozvěděla, že odejde na Terra Novu jen se svými dvěma dětmi, Joshem a Maddy, rozhodla se pomoci Jimovi v plánu útěku z vězení, aby se na Terra Novu mohl dostat Jim se Zoe.

Elisabeth je milující a starostlivá manželka a matka. Je ochotná pomáhat Jimovi při získání důvěry od ostatních členů rodiny. Je velmi vděčná za své děti, Zoe, Joshe a Maddy. Elisabeth je tak velký pracant a je velmi oddaná, stejně jako její manžel Jim.

Elisabeth je…

Foto: FOX
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!