Josh Shannon

Josh Shannon

Landon Liboiron Sezóny 1 2011 - 2011


Nejstarší syn rodiny Shannonových. Je jednoznačně ostražitý, ale také vzpurný.


Josh Shannon je sedmnáctiletý syn Jima a Elisabeth. Zpráva z naverbování jeho matky na Terra Novu ho doslova zničí. Mezitím co všichni ostatní oslavují šanci na nový začátek, Josh truchlí nad ztrátou své přítelkyně jménem Kara, která musela zůstat na Zemi roku 2149. A jelikož je cesta jednosměrná, dá se téměř se 100% jistotou očekávat, že se s ní už nikdy nesetká. Po příchodu na Terra Novu je jeho věrnost ke Kaře hned otestována, když potká krásnou a dobrodružnou dívku jménem Skye.

Josh se snaží na svůj nový život na Terra Nově co nejrychleji zvyknout. Ve stejné době taky má problémy vystát se se svým otcem Jimem a tomu také nepomáhá skutečnost, že byl nucen za sebou nechat svou přítelkyni Karu. Díky této události začne vést proti svým rodičům osobní boj.

Jakmile se Josh dostal na Terra Novu, byl okouzlen mladou dívkou jménem Skye. I když Josh zjistil, že Skye je velmi odvážná a nebojácná, rozhodl se jí i přesto následovat. Josh se se Skye otevřeně baví o rodinných problémech, zvláště co se týče jeho otce. Také spolu spolupracovali při napadení trhačů.

Josh je…
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!