Studená válka se opět brzy vrátí

Studená válka se opět brzy vrátí

14.2.2017 18:45


Už začátkem příštího měsíce se nám seriál The Americans vrátí se svou pátou řadou. Philip, Elizabeth i Paige budou čelit novým nebezpečím a strachu z prozrazení.


Dočkáme se návratu našich oblíbených postav. Philip a Elizabeth budou stále pokračovat v nebezpečném špehování pro svou vlast. Jejich syn Henry bude sice nadále držen v nevědomosti, ale pomalu se stane nedílnou součástí příběhu. Více prostoru se dočká dcera Paige a její vztah se synem agenta FBI Stana Beemana, ale také její nový výcvik v dovednostech sovětského špiona. Kromě obvyklého strachu z prozrazení se Jenningsovi budou muset také potýkat s hrozícím útokem Spojených států na Sovětský svaz,

Američané putují do své předposlední série, Foto: FX


Do seriálu se ještě přidá postava Renee, kterou si zahraje Laurie Holden (The Walking Dead, The Shield). Ta se stane novým objektem Stanova zájmu. Renee je chlapských snem. Ráda sleduje sportovní přenosy, pije pivo nebo rybaří. Ale bude pro Stana skutečně ta pravá?
Obsazení ještě doplní Brett Tucker ( Mistresses, Neighbours, McLeod's Daughter­s), který ztvární Bena Stoberta, okouzlujícího, inteligentního a nadšeného vědce, jehož výzkum bude mnohem důležitější, než se na první pohled zdá.

Těšíte se na start nové řady? Podívejte se na první propagační videa.

Škola končí

Thumbnail Play icon


Utváření

Thumbnail Play icon

Jít na The Americans | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!