Rodriguez: Bojíte se, že trailery ukázaly až moc? Obsahovaly záběry jen z prvních pár minut první epizody

Rodriguez: Bojíte se, že trailery ukázaly až moc? Obsahovaly záběry jen z prvních pár minut první epizody

20.12.2021 16:54


Dnes není žádným překvapením, že trailery ukazují ze zápletky až moc. Když se k tomu přidají fanoušci, kteří ještě udělají své rozbory, tak prakticky někdy máme zápletku jasnou ještě před návštěvou kina. U Star Wars je to ovšem jiné. Tentokrát tvůrci ukázali jen pár záběrů z první epizody.


Režisér a tvůrce seriálu The Book of Boba Fett Robert Rodriguez poskytl rozhovor pro The Hollywood Reporter, kde novináře a fanoušky ubezpečil o aktuálních trailerech a TV spotech, které lákají na blížící se premiéru seriálu. Nemáme se absolutně čeho bát. Trailery a vlastně všechny ukázky byly poskládány pouze z první epizody a to ještě jen z její první půlky.

Pokud se tedy bojíte, že trailery ukázaly až moc a již nedojde na žádné překvapení, jste na špatné adrese. Rodriguez se nechal slyšet, že již v první epizodě se dočkáme velkých věcí a dát do ukázky záběry z druhé poloviny prvního dílu, by bylo velice spoilerové. Seriál má celkem sedm epizod, my jsme viděli trailery a ukázky tedy zhruba z prvních dvaceti minut prvního dílu, zřejmě tedy není důvod se bát.


(Robert Rodriguez se již jednou skvěle osvědčil, snad to dokáže i nyní. Foto: Disney)

Rodriguez dále prozradil, že v každé epizodě nás čeká zvrat a nějaké překvapení. Celý seriál se bude vyvíjet směrem, jakým rozhodně nečekáme. Je tak klidně možné, že nás čeká poctivá zábava z kriminálního podsvětí, kde se bude vraždit a postavy se budou navzájem podrážet. Vlastně tedy co, jsme očekávali u seriálu The Mandalorian, ale následně jsme se toho dočkali tak v jedné epizodě.

I Dave Filoni se k novému seriálu vyjádřil. Ten zase prozradil, že Boba je součástí Skywalker ságy, tudíž i jeho příběh bude doplňovat chybějící díly do skládačky celého příběhu. Zřejmě narážel na pár flashbacků, kterých se určitě dočkáme, a které nám konečně odhalí kusy chybějícího příběhu z Bobova života. Zároveň Filoni přiznal, že seriál nám taktéž nabídne poznat postavy, na které nezbyl čas v jiných projektech.

Začínáte se těšit, až si po Vánocích vychutnáte právě tento seriál?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!