Seriál využil nepoužité záběry mladého Boby z Epizody II

Seriál využil nepoužité záběry mladého Boby z Epizody II

4.1.2022 16:16


Lucasfilm si malinko pohrál s již natočenými scénami pro Epizodu II a upravil si je podle svého gusta. Bystří fanoušci si toho pochopitelně všimli již při premiéře daného dílu, nicméně i Daniel Logan nyní vše uvedl na pravou míru. Všimli jste si oné změny, o které promlouvá?


Hned v úvodu epizody Chapter 1: Stranger in a Strange Land jsme se dočkali sekvencí několika flashbacků. Nemohlo pochopitelně chybět ani Kamino, domovská planeta Boby, kde byl stvořen místními klonovači. Následoval pohled na Geonosis na osudný den, kdy Boba přišel o svého otce Janga.

Scénu, kdy Boba vezme do rukou helmu svého otce a dá si ji k hlavě, si určitě většina z vás pamatuje přímo z filmu. Přesto je na oné scéně něco nového a svěžího. Když porovnáme tuto flashbackovou scénu s finální scénou z Epizody II (například níže na videu), tak tu jsou rozdíly. Ve filmovém zpracování vidíme, jak Boba rovnou klečí u helmy, zatímco v seriálovém k ní nejprve běží. Odkud se vzal tento záběr?


(Daniel Logan se alespoň částečně vrátil do Star Wars. Foto: Disney)

Daniel Logan, který v roce 2002 hrál právě mladého Bobu, potvrdil, že se jedná o nepoužitý záběr z natáčení v Austrálii z roku 2000, které se zřejmě studio rozhodlo nyní použít. Nicméně i tak Jon Favreau, Dave Filoni a Robert Rodriguez do flashbackové scény přidali zcela něco nového. Měl by to být onen záběr přes rameno, kdy vidíme Bobovy vlasy a celou Jangovu helmu.

Podle Daniela Logana se jedná o zcela nový záběr, který kdysi nebyl pořízen. Jelikož zde Loganovi není vidět do tváře, těžko to můžeme posoudit. Logan si už nemusí pamatovat každičký detail z natáčení před dvaadvaceti lety, nicméně mu budeme věřit. Takovéto drobné doplňky, kterých se v průběhu časů dočkáme, nejsou vůbec špatné. V komentářích nám dejte vědět, jak se scéna líbila vám.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!