Temuera Morrison nás láká na finále seriálu a promlouvá, s jakou postavou by se chtěl v seriálu setkat

Temuera Morrison nás láká na finále seriálu a promlouvá, s jakou postavou by se chtěl v seriálu setkat

11.1.2022 17:49


Seriál The Book of Boba Fett se pomalu rozjíždí, nicméně především na konci první řady nás čekají velké věci. Morrison už láká fanoušky nyní, protože tohle si rozhodně nesmí nechat ujít. Herec dále prozradil, vedle jaké postavy by se rád objevil v dalších dílech.


Temuera Morrison si aktuálně užívá pozornost novinářů. A určitě zaslouženě, protože jeho výkony v seriálu jsou naprosto fenomenální. V minulých dnech společně s Ming-Na Wen poskytl rozhovor pro ComicBook.com a The Hollywood Reporter. Seriál se v tuto chvíli soustředí na nové postavy, pokud by se ale s někým měl Boba Fett a Fennec Shand střetnout, kdo by to byl?

Oba herci v tomto mají jasno. Darth Vader. Morrison si je navíc vědom, že Fett v minulosti (alespoň v příbězích Legends, pozn. red.) pro Vadera pracoval. Vidět dynamiku mezi těmito dvěma postavami by určitě bylo zajímavé. Fett a Vader toho navíc mají více společného, než by se na první pohled zdálo. V původní trilogii se jedná o super vypadající postavy, které toho moc nenamluví, ale i tak získají obdiv u diváků.


(Nechali byste si líbit toto setkání ještě jednou? Foto: Disney)

Jejich původ je nám pořádně odhalen až v prequelových dílech. Stejně jak poznáme mladého Bobu a nyní se o postavě dozvídáme více skrze náš seriál, tak i o Vaderovi jsme toho věděli poměrně pramálo a až prequelová trilogie s Anakinem Skywalkerem dala postavě jasnější obrysy. Fett a Vader se pochopitelně mohou setkat, nicméně pouze ve flashbacku, který bude zasazen do období mezi Epizodou IIIVI.

Hlavní dějová linka v přítomnosti se v našem seriálu odehrává pět let po událostech Epizody VI, zatímco flashbacky s Tuskeny bezprostředně navazují či se odehrávají ještě během událostí Epizody VI. Moc možností, aby se Fett potkal s Vaderem právě v těchto dvou časových liniích, tedy nejsou. Oba herci nicméně přiznávají, že by se rádi setkali s kýmkoliv z původní trilogie. A kdo ví, třeba se jim to splní.

Temuera Morrison nicméně již nyní skrze média láká diváky na poslední epizodu seriálu. To údajně bude něco a zřejmě opět půjde o událost, o které se bude dlouho mluvit jako v případě finále druhé řady seriálu The Mandalorian. Morrison dále prozradil, že tvůrci v seriálu představí spoustu zajímavých postav a čeká nás ještě nějaké to překvapení. Morrison jen s úsměvem dodal, že snad tyto postavy nezastíní Bobu.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)

Zdroj anotačního obrázku: Disney+


Jít na The Book of Boba Fett | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!